20 Ekran Görüntüsüyle Norton 360 2.0

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Norton, tam güvenlik çözümü sunan yazılımını yeniledi ve Norton 360 2.0 adıyla sundu. Bu yazılıma 20 detaylı ekran görüntüsü eşliğinde bakmak ister misiniz?

Norton 360 2.0, bilgisayarınızın güvenliği için gereken bütün araçları tek bir çatı altında tutarak ihtiyaç duyulan bütün çözümleri kullanıcıya sunmayı hedefliyor. Yazılımın yeni sürümünde, firmanın ön plana çıkardığı en büyük yenilik ise performans. Antivirüs yazılımı bilgisayarı çok yavaşlatıyor diyenler, bu yazılımı denedikten sonra bir kez daha düşünebilirler. Aşağıdaki fotoğraf galerisinde yazılıma ait 20 ekran görüntüsü aldık ve yorumlarımızı paylaştık.

İzleyin

Norton 360 2.0'a yakından bakmak için tıklayın.

:: Norton 360 2.0'ı indirmek için buraya tıklayın.

Not: Norton 360 2.0'ın Türkçe sürümü, yakında ülkemizde olacak. Fiyatı ise henüz belli değil.

:: Bu sefer olmuş mu? Bu başlık altında değerlendirin.

Bilgi için: Symantec
SDN – http://shiftdelete.net

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ben denedim ama haytret ettim bilgisayarı çok az kasıyo ve virüsleri temizleme konusunda başarılı.

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Güzel olmuş troy eline sağlık ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Yazılımı deneyin bakalım ne diyeceksiniz :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Yüklerken yanlış hatırlamıyorsam 3-4 kez restart ettim. Bir kez daha mı istedi ne bu sefer de "yeter uleyyn" diye bir buton aradım ama bulamadım arabirimde. Burdan Norton'culara sesleniyorum :D En kısa zamanda "yeter uleyyn" butonu istiyoruz.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şu anda kullandığım Antivirüs Programımdan gayet memnunum. Sırf denemek için kuramam bu yazılımı.

Ama daha önce kullandığım bir yazılımdı Norton. Başarılıydı şimdilerde kendini daha da yenilemiştir mutlaka. Bu arada yazılımı kurmak isteyen arkadaşlar itiraz edin. Sözleşmeyi okumanızda fayda demiş haberi hazırlayan arkadaş ama sözleşme malum ingilizce bir zahmet çeviriversinler mesala Troy yapar size bu iyiliği. Bilen var bilmeyen var anlamadan kurmayın yazılımı. :) Zzz

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
maddelerin içinde klasik cümle oluşabilecek hatalardan sorumlu değiliz :D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Norton'u severim ama 360'ın ilk versiyonun arayüzü kullanıcı dostu değildi.Bir port açana kadar canım çıkmıştı :D İnşallah bu öyle değildir :) Yoksa yine NIS2008'e dönmem gerecek :(

EskiKullanici

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sütden ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş :) benim bir defa nortondan ağzım yandı. ikinci kez kendimi riske atarmıyım bilmiyorum :)
muhakkak eski sürümlerine oranla daha iyidir. en azından öyle duruyor. ben üfleyerek zaman kaybedeceğime hiç uğraşmam daha iyi :D

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Az önce tam sistem taraması yaptırdım ve kaspersky'nin bulamadığı 40'a yakın zararlı buldu.Antispyware özelliğini bile bayaa ilerletmiş symantec,AVG Antispyware'in bulamadığı şeyleride buldu.Uzun bir süre bununla idare edecem gibi gözüküyor.

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
emelden dedi ki:
Şu anda kullandığım Antivirüs Programımdan gayet memnunum. Sırf denemek için kuramam bu yazılımı.

Ama daha önce kullandığım bir yazılımdı Norton. Başarılıydı şimdilerde kendini daha da yenilemiştir mutlaka. Bu arada yazılımı kurmak isteyen arkadaşlar itiraz edin. Sözleşmeyi okumanızda fayda demiş haberi hazırlayan arkadaş ama sözleşme malum ingilizce bir zahmet çeviriversinler  mesala Troy yapar size bu iyiliği. Bilen var bilmeyen var anlamadan kurmayın yazılımı.  :) Zzz
Ben English --> Turkish yapabilirim babylon die bişi var :) he bide bu 512 MB ramde kasarmı v.1 de kasmıyordu ama bunda kasarmı bilmiyorum deneyen biri bana söyleyebilirmi acaba :)

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
MSDN dedi ki:
emelden dedi ki:

Ama daha önce kullandığım bir yazılımdı Norton. Başarılıydı şimdilerde kendini daha da yenilemiştir mutlaka. Bu arada yazılımı kurmak isteyen arkadaşlar itiraz edin. Sözleşmeyi okumanızda fayda demiş haberi hazırlayan arkadaş ama sözleşme malum ingilizce bir zahmet çeviriversinler mesala Troy yapar size bu iyiliği. Bilen var bilmeyen var anlamadan kurmayın yazılımı. :) Zzz
Ben English --> Turkish yapabilirim babylon die bişi var :) he bide bu 512 MB ramde kasarmı v.1 de kasmıyordu ama bunda kasarmı bilmiyorum deneyen biri bana söyleyebilirmi acaba :)
v1 bence kurulmayı hak etmiyordu ama bu hakediyor ve hiç kasmıyor,kaspersky'i o kadar överler birde o benim sistemi bile zorlayabiliyordu bazen(2gb ram var insaf artık).Ayrıca 11 yıllık özel ev yapımı şurubuda var herşey güzel böyle :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
MSDN dedi ki:
bide bu 512 MB ramde kasarmı v.1 de kasmıyordu ama bunda kasarmı bilmiyorum deneyen biri bana söyleyebilirmi acaba :)

512 biraz az değil mi? Kasabilir sanırım.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
evet arkadaşdan ramleri ödünç alarak denedim 256 mb unutun bilgisayar yarım saatte felan açılıyo 512 mb da biraz kasabiliyo 256 mb dan iyidir :) 768 mb ile 1 gb arasında pek fark yok gibi 2 gb ise sölememe gerek yok :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
1 GB ile Windows XP'yi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Virüs yazılımları da dert olmaz.

offoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SDN'nin gazına gelip burdan 2.0'ın denemesini indirdim.. ^^

Baktım makina kaldırıyor (İng).. gidip Gold'den hemi TR hemi de orjin aliim dedim.. :p (Makinada yeni kıyamıyorum dandik yüklemeye, hazır eski kasayıda elimden çıkarmışken :] )

Abilere Tr olsun; sıfır olsun falan deyip aldım :* .. Neyse sürücüyü taktım tam yüklüyorum derken, aha o_O Windows sürümünüz bu yazılımı karşılamıyor gibi bir uyarıyla :S makinanın başında kısa bir şok..

aldım açılmış kutuyu elime sağını solunu çevirdim.. hakkaten starteri karşılamıyormuş.. yanisi bana verilen norton 360 yani eskisi..

bir sürü telefon trafiği, sonradan Symantec'ten arkadaşların uyandırmasıyla yine deneme sürümünü yükleyip, aldığım kutunun şifrelerini girip şu an için 2.0'ı ama İng kullanıyorum..

Makina küçük.. Bu makinayı kasmıyorsa.. başkalarında da sorun çıkarıcağını sanmıyorum...

Sizin de dediğiniz gibi Türkçeleşmesini bekliyorum :}

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Türkçe sürüm de sanırım Türkiye'ye yeni geldi offoff.

Ofisimize Symantec Türkiye tarafından bu hafta gönderildi.

Eğer yeniden temas kurarsan sanırım sana Türkçe kurulum paketi temin edebilirler.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Bu arada galiba vista sp1 RC1/RC2 sürümleri ile uyum değilmiş. Türkçe norton 360 2.0 deneme sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Bende Vista SP1 var ve aynı zamanda Norton 360 2.0 İngilizce.

offoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Troy dedi ki:
Türkçe sürüm de sanırım Türkiye'ye yeni geldi offoff.

Ofisimize Symantec Türkiye tarafından bu hafta gönderildi.

Eğer yeniden temas kurarsan sanırım sana Türkçe kurulum paketi temin edebilirler.

sağol dostum.. şincik sitesinden TR indiriyorum.. sanırım geriside gelir.. :}

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,152
Gelir gelir. Symantec Türkiye, ShiftDelete.Net okurlarını yüzüstü bırakmaz.

Son mesajlar