Soru 20.000 TL Televizyon Önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

Rizacan67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

Çeyiz için televizyon alacağım. Bu televizyon için 20.000 TL bütçem mevcut. Evim şu an mevcut bir televizyon yok genelde bilgisayarda bir şeyler izliyorum. Bu yüzden her hangi bir televizyonu aldığım wow diyeceğime eminim ama uzun süreli ve güzel deneyim sunacak bir televizyon aramaya kalktığımda bir çok seçenek ve problem ortaya çıkıyor. Televizyonu kullanım amacım şu an için dizi, film ve konsol olacak ama ilerde ailem geldiğin veya uzun süreli misafir geldiğinde normal yayın izleyeceğiz. Uzun süreli araştırmalarımda normal yayın izleyecekseniz OLED alınmaz yanar diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum. Media mark üzerinden gidip bir çok televizyonu inceledim OLED ve QLED siyahlar falan gözüme çok farklı gelmedi o yüzden siyah mevzusuna takılmıyorum genel amacım uzun süreli olsun, güzel bir görüntüde film ve dizi izlerken içine alacak bir televizyon arıyorum. Ben aşağıda baktığım modelleri yazacağım sizlerden de değerli yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

QN90A Samsung
X80J Sony
LG C1

karakabus_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
47
evlenmene en az 2-3 sene varsa alma hatta beyaz eşyanı bile alma. o parayla altın, dolar al, at kenara. çünkü evleneceğin zaman modeller eski kalabiliyor.

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
LG televizyonların kralıdır

Rizacan67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
evlenmene en az 2-3 sene varsa alma hatta beyaz eşyanı bile alma. o parayla altın, dolar al, at kenara. çünkü evleneceğin zaman modeller eski kalabiliyor.
O kadar yok 7-8 ay var inşallah :)

LG televizyonların kralıdır
Üst modellerinde oled yanması var yoksa güzel olabilir.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bana da şu an en yakın gelen bu televizyon

Ben bu fiyat bandinda Samsung Frame oneririm.

Özellik olarak daha mi iyi bu acaba bakacağım bir

sedatistan

Asistan
Reaksiyon puanı
114
LG C1 alırdım senin yerinde olsam.

OLED'ler ile şu an hiçkimse yarışamıyor. Ayrıca ileride PS5 yada PC bağlarsan 120hz tv.

Son mesajlar