Destek 2 ram kullanabilir miktarı 1,46 olarak gösteriyor

Hermeles

Öğrenci
Herkese iyi geceler..
Sistemim gördüğünüz resimdeki gibi zaten oyun değil youtubede ve internette kastığı oluyor..Hepsini kullanmasını sağlayabilirmiyim 2 gb ramin tamamını ? Ve hızlanması için önerileriniz varmı, tamam sistem kötü fakat ram ve ekran kartı nerdeyse istemeyen oyunlarda bile kasma yaşıyorum farklı bir sorunu var.. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

Esatyaz123

Asistan
Herkese iyi geceler..
Sistemim gördüğünüz resimdeki gibi zaten oyun değil youtubede ve internette kastığı oluyor..Hepsini kullanmasını sağlayabilirmiyim 2 gb ramin tamamını ? Ve hızlanması için önerileriniz varmı, tamam sistem kötü fakat ram ve ekran kartı nerdeyse istemeyen oyunlarda bile kasma yaşıyorum farklı bir sorunu var.. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden
Hızlanması için rami yükseltip SSD takabilirsin

aliyasiny65

Doçent
Ayarları açıp varsayıln kaydetme konumları diye arama yapınız sonra 64 gblik sd kartı seçin ve google chrome vb. kullandığınız web tarayıcısında ayarlardan kaydetme konumunu sd karta ayarlayın o bilgisayara ssd tamazsınız galiba diye düşünüyorum tabi bilen bir arkadaş sana o konuda yardımcı olur