2. Modem Ping Düşürür Mü ?

Bu konuyu okuyanlar

ZedLeeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle herkese iyi akşamlar,modem şuan olduğum odadan çok fazla uzak ama yinede 60 download 7.5 upload alıyorum ama ping sorunum var arada çok fazla çıkıyor mesela ben 2. modem alsam masaüstü bilgisayarıma kablolu olarak bağlasam ping düşermi ?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Öncelikle herkese iyi akşamlar,modem şuan olduğum odadan çok fazla uzak ama yinede 60 download 7.5 upload alıyorum ama ping sorunum var arada çok fazla çıkıyor mesela ben 2. modem alsam masaüstü bilgisayarıma kablolu olarak bağlasam ping düşermi ?
Ya da ethernet kablosu bağlarsın.
Veya wifi yakınlaştırıcı alırsın modem yerine.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Direk ilk modemden kablo çek bilgisayara.

sethengmas

Asistan
Reaksiyon puanı
101
cs go da bir ayar var sanırım onlan ilgili. internet gibi bir şey ayarlarına girip 1.5mbps gibi olan ayarı sınırlandırılmamış yapacaksın eğer zaten öyleyse ben bilmem

ZedLeeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Direk ilk modemden kablo çek bilgisayara.
Maalesef dediğim gibi modem bayağı uzakta 15-20 metre var peki başka bir sorum olacak mesela ben 2. modemden kablolu kullanırken evdeki diğer bireyler 1. modemde yada 2. modemde kullanabilecekler mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

cs go da bir ayar var sanırım onlan ilgili. internet gibi bir şey ayarlarına girip 1.5mbps gibi olan ayarı sınırlandırılmamış yapacaksın eğer zaten öyleyse ben bilmem
Öyle

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Önerim modemden kablo bağlaman

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Maalesef dediğim gibi modem bayağı uzakta 15-20 metre var peki başka bir sorum olacak mesela ben 2. modemden kablolu kullanırken evdeki diğer bireyler 1. modemde yada 2. modemde kullanabilecekler mi ?

Öyle
O zaman wifi dağıtıcı al

ahmet utku

Asistan
Reaksiyon puanı
108

Öyle
evet kablolu bağladıı zaman wifi ile kullanıma devam edebilirsin sıkıntı olmaz sendeki sorunun aynısı bende de vardı yaklaşık 15 mt bir lan kablosu aldım ve şu anda pingim 15 sabit oluyor