2 laptop kaç TL eder

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Selamlar ben Pc admin yani Bilgisayar Adm. elimde 2 laptop var
1.Özellikler. Casper Nirvana c300. Celeron n3060. Ram:Hı level Single slot 8gb ram ekran kartı : Intel HD graphics 400 ram (hd4000 değil)arttırïldıgı için vram 512 MB. Toplam 4*** MB falandı (yïldızın olduğu yere küfür yazmadım o civarlarda demek istedim).

2.Laptop. Casper model i bilinmiyor anakart modeli a15. 2. GB çok sağlam olduğu kesin olan ex... Marka ram tam hatırlamıyorum. İşlemci krallar gibi pentium b950. (2.laptop elektrikli ısıtıcı ile verilecektir hava akıma laptooun yanından gelmektedir forza horizon 4 ü bir şekilde yükleyip açarsanız fan turbo moda geçecektir).

Gelelim kasa kasa oynamaya dayanabilen gamerlerw yardım edebilecek bilgilere

Açabildikleri oyunlar

1.laptop. Journey en düşük (en düşüğü bile yüksek ztn gölge fln var.15 fps||| ETS 2 medium en düşük 15 FPS ölçeklendirme 100%||| iken lfs en yüksek30 45 en düşük 65fps ||| Zula üzmez kesinlikle garanti veriyorum|||. Bu arada ETS 2 Steam sürümü FPS sini söyledim aldım da 10₺ düşmüşken :). |||. CS go bekliyemedim yüklenmesini o yüzden bir şey söyleyemiyorum ama en düşük 25 FPS 30 FPS alır bence. |||

2. Laptop ETS 2 en yeni Steam sürümü açılmıoyr açılıyorsa ram gerek||| diğer oyunlarda 1. Laptop ile aralarında 10fps 15 FPS fark var hatta belki daha fazla

Pc lerin sıkıntıları. 1. Laptop sıkıntı yok termal macun erimiş baktım ama termal macun siz da CPU 64ü geçmez. 2. Laptop ara sıra açılırken siyah ekranda kalıyor win 10 u anakart desteklemediği için. Ama siyah ekrandayken fn F1 yaparak uykuya geçerek tkrr uyandırdığınız zaman kendine geliyor 2. Laptop acil termal macun istiyor ama elk. Isıtıcı istiyorsanız sürmeyin.

Bu iki pc kaç TL eder?

Son düzenleme:

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Yazdım ya

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005