2 kart arasında kaldım

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Profesör
amd fury x mi gtx 980 ti mi
sadece oyun için alıcam ekran kartlarını ileriye dönuk
2 ekran kartında kararkıldım ama seçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim

ConfickerBelasi

Guru
Cezalı
Özel başlık
IdeaPad-S145AST
the grudge olsaydı o fury x derdi başımı şişirirdi gtx980 ti çok daha mantıklı seçim olur...

okinkurt

Profesör
the grudge olsaydı o fury x derdi başımı şişirirdi gtx980 ti çok daha mantıklı seçim olur...

Boş tenekeden başka birşey değil o arkadaş amd firmasının kendisi bile bu adam kadar savunma yapmadı tutturmuş amd de amd sanki her ay para veriyorlar milletin parasını çarçur ettirtecek cahil herif.

Ɲevermore

Profesör
AMD alma Nvidia al diyenlerdenim çünkü AMD yazılım optimizasyonu olsun ısınma konusu olsun Nvidia'nın gerisinde

stinghardyzz

Profesör
r9 290x var fx8350 var 60 fps oyunlarda kasma var. yeni kart alıcam cumartesi günü(gücüm yeterse i7 işlemci alıcam yetmesse kartı degişdircem sadece) güçlü kart aldıkdan sonra kasmaların olmamasını umuyorum

Ɲevermore

Profesör
r9 290x var fx8350 var 60 fps oyunlarda kasma var. yeni kart alıcam cumartesi günü(gücüm yeterse i7 işlemci alıcam yetmesse kartı degişdircem sadece) güçlü kart aldıkdan sonra kasmaların olmamasını umuyorum
AMD ısınıyodur o yüzden fps drop yaşıyosunuz işlemciyi değiştirin bana kalırsa

stinghardyzz

Profesör
hyper evo 212 sogutucu var pek ses çıkartmıyor. ama iyi soguttunu düşünüyorum i7 işlemci alsam 6 nesil kasmalar. düzelirmi

stinghardyzz

Profesör
çok kararsızım fx 8350 kötü işlemci degil bence ben sadece oyuna önem veriyorum r9 290x degiştirsem daha mantıklı gibi geliyor.

stinghardyzz

Profesör
haziranda elime para gecicek i7 6600 almayı düşünüyorum haziran ayında şimdi babamın cebinden cıkcagı için pahali olanı babama aldırıp işlemci anakart daha ucuz tutacagı için haziranda almayı düşünüyorum

GCN

Asistan
Bu seçime yardımcı olur.

FuryX deki ısı değerleri rakibe göre aşırı düşük. FPS değerleri biraz düşük. Fiyat değerleri düşük.

FuryX 2000 TL - 980Ti 2900 TL

Her şeyi performans açısından değilde, birazda fiyat performans açısından değerlendirilirse seçim daha kolay hale gelecektir.

GCN

Asistan
Lütfen AMD hakkındaki genel kanınızı değerlendirmek adına, Youtube'da Technopat kanalı var, bu kanalı takip edin ve eski videoları izleyin. Bilmeyenler için söylüyorum, bu kanal Türkiye'de tek detaylı ürün incelemesi yapan kanaldır.

SDN Son Haberler