2 haftalık AirPods Pro deneyimim

Bu konuyu okuyanlar

enes4609

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yaklaşık 2 haftadır elimde bulunan AirPods pro kullanıyorum.Bugun sizlere deneyimlerimi anlatacağım.
Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben bu ürüne para vererek sahip olmadım(çekilişte çıktı şans :) ),değerlendirmelerimden önce bunu bilmenizi istiyorum.3 başlık altında deneyimlerimi anlatacağım.Ve 10 üzerinden puanlama yapacağım.

1586912108262.png

1)BATARYA SÜRESİ:Batarya süresi olarak hiç yarı yolda kalmadım,özellikle gün içinde kutusunu taşırsanız kesinlikle yarı yolda kalacağınızı düşünmüyorum.Tek bir şarjla sadece kulaklık 5 saate kadar beni götürdü özellikle test ettim.Tamamen şarjını bitirince tekrar şarj olma süresinde de sıkıntı olacağını düşünmüyorum.Batarya olarak vereceğim Puan 8

2)TASARIM VE ERGONOMİ
:Şunu kesinlikle belirtmek istiyorum ki bu sefer tam anlamıyla yakışıklı bir kulaklık üretilmiş.Daha önceki versiyonlarında fazla sarsıntıda kulaktan çıkma yaşanabiliyordu,bunda kulağınızdan çıkması için insan üstü bir çaba harcamanız gerekiyor bence.Ayrıca önceki nesil versiyonlarında uzun süreli kullanıma da kulakta ağrı yapabiliyordu kulak içi olmaması sebebiyle.Apple kulak içi yaparak bence hatasından döndü çünkü,her insanın kulak yapısına uymuyordu eski versiyonlar.Genel olarak toparlayacak olursak benim gözümde olmuşlar bu yüzden puanım 9

3)SES DENEYİMİ:
Ses seviyesi olarak kesinlikle yeterli.Ayrıca çok yüksek ses seviyelerinde tizler ve baslar gayet doyurucu hatta çok iyiler.Bunun sebebi içlerindeki H1 çip sürücüleri gerçekten başarılı olmuşlar.Ve gelelim en önemli noktaya apple zaten baslarda ve tizlerde vs o yerleri ilk nesillerden itibaren neredeyse çözmüştü bence,bu yenil nesil cihaza geçmemiz için bir farklılık yapması gerekiyordu ve aktif gürültü engelleyiciyi bu cihaza entegre etmesi oldu.Bu teknoloji bence gayet iyi çalışıyor.Müzik kapalıyken bile çalıştırdığınızda gerçekten ortam sesinde ciddi bir azalma oluyor.Müzik açık olduğunda ise dış dünyayla iletişiminiz gerçek anlamda kesiliyor.Hatta ben bu teknolojiyi evde ders çalışırken müzik açmadan bile kullanıyorum ortam sesini azaltmak için :) PUANIM: 10

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Güzel bir deneyim paylaşımı yazısı olmuş, konunuzu sabitledim.

olcay.ypc

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar merhaba . Kendime AirPods pro kapalı kutu turkcel den alınmış bir ürün satın aldım . Ancak nette yaptığım bazı araştırmalar ve izlediğim videolar da seri numarası KKT ile biten ürünlerin çocuğunun çakma sahte olduğunu ifade ediyorlar ve çoğunun seri numarası da aynı zaten . Benim ürünüm de seri numarası KKT ile bitiyor acaba üründe sahnelik olabilir mi yada sahte ürüne turkcel fatura kesebilir mi ?

Not: Seri numara sorgulamasın da ürün orijinal çıkıyor ve Apple destek de ürün icin orijinal dedi . Ayrıca ürünün tüm fonksiyonları tam performans çalışıyor ..