Soru 2. El Yenilenmiş Iphone Almak

Bu konuyu okuyanlar

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
EasyCep den yenilenmiş iphone 7 almayı düşünüyorum ama karar veremedim bu marka dan telefon alan varsa deneyimini paylaşabilir mi bir de iphone 7 kaç yıl daha güncelleme alır?

Reaksiyon puanı
158
yenilenmiş iphone ne kadar yenilenmiş yani. örnek. iphone 7 64 gb aynı sitede bile farklı fiyatlarda var. sebebi az kullanılmış ve ya daha az değişmiş parçası. konu bütçe ise yenilenmiş telefonlar gayet iyi. aldığın yer önemli ama.

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
yenilenmiş iphone ne kadar yenilenmiş yani. örnek. iphone 7 64 gb aynı sitede bile farklı fiyatlarda var. sebebi az kullanılmış ve ya daha az değişmiş parçası. konu bütçe ise yenilenmiş telefonlar gayet iyi. aldığın yer önemli ama.
Easycep in sitesinde iyi, çok iyi, mükemmel diye kategoriye ayırmışlar mükemmel olan da sıfırından farksız çizik dahi yoktur yazıyor pil sağlığı %100 hepsinde ama hangi parçaların değiştiği yazmıyor iphone 7 128 gb almayı düşünüyorum

Reaksiyon puanı
158
Easycep in sitesinde iyi, çok iyi, mükemmel diye kategoriye ayırmışlar mükemmel olan da sıfırından farksız çizik dahi yoktur yazıyor pil sağlığı %100 hepsinde ama hangi parçaların değiştiği yazmıyor iphone 7 128 gb almayı düşünüyorum
bi kere pil sağlığı 100 ise batarya değişmiş . bu iyi bişey. yenilenmiş iphone mu veya o fiyatta yeni ama düşük kalitede bir telefonmu dersen iphone derim.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Ben aldım yenilenmiş bir iPhone, aşırı temizdi.
Batarya kapasite yüzde 95,
Ekranı, kasası, kozmetiği falan tertemiz bir çizik bile yok,
Isınma problemi de yok.

iPhone orijinal kutusu, garanti belgesi, şarj aleti, sim kart çıkartıcı, bir tane iPhone kulaklığına benzeyen kullalık (orijinal olmayabilir) çıkmıştı.

Bayağı iyiydi. Güveniyorum ben. Mağaza puanı yüksek ve yorumlar iyi olursa alınabilir.

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Ben aldım yenilenmiş bir iPhone, aşırı temizdi.
Batarya kapasite yüzde 95,
Ekranı, kasası, kozmetiği falan tertemiz bir çizik bile yok,
Isınma problemi de yok.

iPhone orijinal kutusu, garanti belgesi, şarj aleti, sim kart çıkartıcı, bir tane iPhone kulaklığına benzeyen kullalık (orijinal olmayabilir) çıkmıştı.

Bayağı iyiydi. Güveniyorum ben. Mağaza puanı yüksek ve yorumlar iyi olursa alınabilir.
Hangi mağaza dan aldın?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu devirde iphone 7 alınmaz.Bütçeniz ne kadar?
iphone dışında telefon almayı düşünmüyorum 3500 tl bandında da iphone yok sıfır olarak

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Hangi mağaza dan aldın?

iphone dışında telefon almayı düşünmüyorum 3500 tl bandında da iphone yok sıfır olarak
Alacaksan bunu al kanki;

Mağaza güvenlidir. Fıstık gibi iPhone gönderdiler bana.

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Alacaksan bunu al kanki;

Mağaza güvenlidir. Fıstık gibi iPhone gönderdiler bana.
Tamamdır siyah modelinin gelmesi için 1-1,5 ay beklicem gelmezse alıcam bunu teşekkür ederim :)

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Beyaz daha güzel kanki, siyah alma derim. Stokta son 4 ürün.
stok yenilenir illaki beklerim ben

Shiftdelete nin son videosun dan sonra vazgeçtim yenilenmiş iphone almaktan :D

Son düzenleme: