2.El İphone

Bu konuyu okuyanlar

yusufcan2112

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
2.el iphone 8 almayı düşünüyorum hatta alacam pazartesi günü acaba telefoncudanmı almak mantıklı / şahistan almak mı mantıklı 2. De faturası kutusu var .

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Ben şahsen ikinci el iPhone cihaz almazdım, Realme 7 Pro bakabilirsiniz.
Neden? İlk 2 iPhone cihazım 2. eldi ve hiçbir sorunu yoktu.

Kutusu faturası varsa (Fatura çok önemli, garantisi bitse bile faturayı mutlaka isteyin satıcıdan), kozmetiğinde ve donanımında herhangi bir sorun yoksa rahatlıkla alabilirsiniz. Satıcı mı telefoncu mu derseniz orası size kalmış. Telefoncular da normal satıcılardan alıp kâr payını ekleyip satıyor. Fiyatı size uygun geldiyse telefonculardan da alabilirsiniz.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Neden? İlk 2 iPhone cihazım 2. eldi ve hiçbir sorunu yoktu.

Kutusu faturası varsa (Fatura çok önemli, garantisi bitse bile faturayı mutlaka isteyin satıcıdan), kozmetiğinde ve donanımında herhangi bir sorun yoksa rahatlıkla alabilirsiniz. Satıcı mı telefoncu mu derseniz orası size kalmış. Telefoncular da normal satıcılardan alıp kâr payını ekleyip satıyor. Fiyatı size uygun geldiyse telefonculardan da alabilirsiniz.
İkinci el biraz şans işi, bir zaman telefoncudan ikinci el olarak iPhone cihaz almıştım. :(

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
417
İkinci el iphone önermem
P20 pro bulabilirsiniz ikinci el 3500 civarinda

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
2. el se 2020 alma şansınız var mı hem garantili olur büyük bir ihtimal buda size + olarak döner

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
2. El telefon almak çok mantıklı değil onun yerine sıfır Realme7 daha mantıklı olur

mustaq120

Asistan
Reaksiyon puanı
47
alma derim telefon kitleniyo çalıntı sorda uyguna satıyolar açamayınca fiş olsa anırdıda güven olmaz

Son mesajlar