2. El İphone Telefon Alınırmı - Hangi İlan Güvenli

Bu konuyu okuyanlar

İnan İriz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar kısa kesicem. Bir arkadaşımdan 2. el İphone telefon aldığımızda telefon kapanıyor kitleniyor kullanamıyorsun Pasaport kayıtsız vs. şeyler söyledi şu konuyu bilgili arkadaşlar bir açıklayabilirmi ?

Örneğin;
Ikinci el Gri Apple iPhone 6S Plus Cep Telefonu sahibinden.com'da - 452952978 Bu telefon alınırmı ?

Yada;
Sıfır Altın Apple iPhone 6S Plus Cep Telefonu sahibinden.com'da - 451762713

Bu üründe ise ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİN ORJİNALLİĞİNİ İSTERSENİZ APPLE'A ONAYLATABİLİRSİNİZ. ÜRÜN %100 ORJİNAL OLUP AVRUPA İÇİN ÜRETİLMİŞTİR TÜRKİYEDE APPLE STORE TARAFINDAN GARANTİLİDİR. ÜRÜNLER SIFIR KAPALI KUTU VE JELATİNLİDİR
gibi bir söz yazıyor ?

Açıklarsanız sevinirim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Merhaba arkadaşlar kısa kesicem. Bir arkadaşımdan 2. el İphone telefon aldığımızda telefon kapanıyor kitleniyor kullanamıyorsun Pasaport kayıtsız vs. şeyler söyledi şu konuyu bilgili arkadaşlar bir açıklayabilirmi ?

Örneğin;
Ikinci el Gri Apple iPhone 6S Plus Cep Telefonu sahibinden.com'da - 452952978 Bu telefon alınırmı ?

Yada;
Sıfır Altın Apple iPhone 6S Plus Cep Telefonu sahibinden.com'da - 451762713

Bu üründe ise ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİN ORJİNALLİĞİNİ İSTERSENİZ APPLE'A ONAYLATABİLİRSİNİZ. ÜRÜN %100 ORJİNAL OLUP AVRUPA İÇİN ÜRETİLMİŞTİR TÜRKİYEDE APPLE STORE TARAFINDAN GARANTİLİDİR. ÜRÜNLER SIFIR KAPALI KUTU VE JELATİNLİDİR
gibi bir söz yazıyor ?

Açıklarsanız sevinirim.
Servis ve Destek Kapsamınızı Kontrol Edin - Apple Destek bu siteden ürün sorgulaması yapabilirsin almadan önce. Diğer soruna geleyim yüz yüze görmeden ürün almanı tavsiye etmem bu apple için değil bütün ürünler için geçerli bir durum klasik yalanlara inanma Yok faturamı ev taşırken kaybettim faturası kayıp oldu yırtıldı ve en bilineni abi garantisi Benim kaç yıldır dükkanım burada. Pasaport kayıtlı cihazlara kesinlikle bulaşma 2. Elde satarken çok sıkıntılı kapanma tehlikeside var. İlk paylaştığın ilandaki dükkanı biliyorum Mersinli olduğum için çok iyi bir anım Yok orası ile ilgili. Faturası garantisi olsa bile telefon açılmışmı diye bir bak bir çok kişi ekran kırıldığı zaman servis çok pahalı olduğu için dışarıda değiştiriyor ve hemen satıyor insanlar garantisine kanıp alıyor bir de dikkat etmediği taktirde Canını çok sıkıyor. Eğer sormak istediğin başka sorun varsa apple hakkında cevap vermeye çalışırız
--- Gönderi Güncellendi ---
IMG_1852.PNG
Bunun gibi garanti süresi yazar ben kendim den attım

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yakınınız dışında 2.el telefon almanizi onermem.