Soru 2. el iphone 6 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

sebastianvettel5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sıfır reeder p13 blue max telefonum vardı 1.100tlye almıştım 2020de. almaz olaydım. sadece instagram ve youtube da kullandım genel olarak. neredeyse hiç oyun oynamadım. 1 yıl olmadan şarjı bozuldu jak girişi bozuldu. baya gitti telefon. garantiye verdim 3 haftadır garantide ses seda yok. Bende 2. el iphone 6 1.000tlye alsam mı diye düşünüyorum. En az 1 yıl gitsin istiyorum. ara ara bozulabilir tamamım artık bu ekonomide hiçbi telefonu alamıyorumda. artık en az bozulanına bakmaya çalışıyorum. En az 1 yıl gider mi, çabuk bozulan veya kronik bozulma problemi olan bir telefon mudur iphone 6?

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
sıfır reeder p13 blue max telefonum vardı 1.100tlye almıştım 2020de. almaz olaydım. sadece instagram ve youtube da kullandım genel olarak. neredeyse hiç oyun oynamadım. 1 yıl olmadan şarjı bozuldu jak girişi bozuldu. baya gitti telefon. garantiye verdim 3 haftadır garantide ses seda yok. Bende 2. el iphone 6 1.000tlye alsam mı diye düşünüyorum. En az 1 yıl gitsin istiyorum. ara ara bozulabilir tamamım artık bu ekonomide hiçbi telefonu alamıyorumda. artık en az bozulanına bakmaya çalışıyorum. En az 1 yıl gider mi, çabuk bozulan veya kronik bozulma problemi olan bir telefon mudur iphone 6?
Hocam ne diyeyim.. O cihaza 1000TL vermek yerine.. iPhone 6'da çok eski güncelleme almayan bir cihaz.Mate 10 Lite-P20 Lite-Redmi Note 7-S7 Edge bulursun belki..

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
alabileceğin en iyi androidi almanı tavsiye ederim dostum

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
İlla iPhone alacaksan bütçeyi biraz arttırıp ikinci el 6s almaya çalış.

senberg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Hocam iphone 6 bu zamanda alınmaz, batarya ömrü en iyi ihtimalle 3 saat olur

42545

Doçent
Reaksiyon puanı
241
Bence de bütçe arttırmanız veya bunun için gerektiği kadar uğraşmanız ve alabildiğiniz en iyi Android’i almak daha faydalı olacaktır. Ben Samsung taraftarıyım, diğer markaları pek bilmiyorum.

Lakin yine iPhone ve hevesi bir başka. Araştırmak denemek en azından. Ben de o bantta biraz daha gayretle 6s alınması taraftırıyım. Bakın şöyle bir vidyo bulsum:

sebastianvettel5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam ne diyeyim.. O cihaza 1000TL vermek yerine.. iPhone 6'da çok eski güncelleme almayan bir cihaz.Mate 10 Lite-P20 Lite-Redmi Note 7-S7 Edge bulursun belki..
iphone 6 2022 yılında hala sosyal medya kullanımında hızlı ve video attıgında kaliteyi düşürmeyen nadir telefonlardan diye iphonelara bakmayı tercih ettim. evet pil ömrü iğrenç fakat hız olarak android den daha iyi oldugunu söylüyolar. dediğiniz telefonlara bakıcam, elimde şuan para yok bir işe girip para biriktireceğimden bütçe tam belli değil. idarelikde olsa "dokunmatik bir telefon" almak istiyorum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
iphone 6 2022 yılında hala sosyal medya kullanımında hızlı ve video attıgında kaliteyi düşürmeyen nadir telefonlardan diye iphonelara bakmayı tercih ettim. evet pil ömrü iğrenç fakat hız olarak android den daha iyi oldugunu söylüyolar. dediğiniz telefonlara bakıcam, elimde şuan para yok bir işe girip para biriktireceğimden bütçe tam belli değil. idarelikde olsa "dokunmatik bir telefon" almak istiyorum.
Kullanılacak bir cihaz değil hocam artık.

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
hocam, elimde p20 lite var,
tam bir fiyat /performans ürünü.
tavsiye ederim yani. şu an piyasada sıfırı 2500 civarında.
pişman olmazsınız yani

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
hocam, elimde p20 lite var,
tam bir fiyat /performans ürünü.
tavsiye ederim yani. şu an piyasada sıfırı 2500 civarında.
pişman olmazsınız yani
Sıfır alınmaz.Gayette pişman olur.Ömrü uzun bir cihaz değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hele ki Note 8-8 Pro varken hiç değil.

Fettah ylcn

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Sıfır alınmaz.Gayette pişman olur.Ömrü uzun bir cihaz değil.

Hele ki Note 8-8 Pro varken hiç değil.
ağabeyim 2 buçuk sene kullandı. ben de 1 buçuk senedir kullanıyorum, segmentinde müthiş bir telefon

ha bak cihaz 4 yıllık, yani tanıtılmasından bu yana ortalama 4 buçuk yıl geçti. bundan sonraki yıllarda ne olur bilemem ama şu anda hiçbir sorun yaşamadım