2.el iphone 5 alacagım ama güvenemiyorum...

Bu konuyu okuyanlar

mgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selamlar . 2. el iphone 5 bakıyorum bir süredir . En son çok makul bir cihaz buldum . En son pazarlıkla 600 e anlaştık adamla ama fiyat baya iyi oldugu için güvenemiyorum . Adam cihazı Vodafone'dan almış , bi kere garantiye gitmiş ve cihazı değiştirip vermişler . 3 ay kullandıktan sonra iphone 6 plus almış ve bu yüzden satıyor . 1 Eylül'e kadar garantisi var . Wifi , hoparlör , kamera da falan sorun var mı dedim hiçbir sorunu yok diyor . Sizce ne yapmalıyım ?

Kestane

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Guvenemiyorum diyince bi gulumsedim :D neyse konuya donersek sinif arkadasim 4s i 600 e satiyor ama arka on batarya falan full yeniledi bu. Teledon gicir gicir. Bilemeyecegim elden alacaksan bence olabilir ama kargo ile sıkıntılı.

Omerov

Müdavim
Reaksiyon puanı
53
İphone 5 in 2.el piyasası suan 800 1000 arası dediğiniz fiyat cok iyi 2.el cihazın garanti süresi olmasi cok iyi hangi firma garantili oldugunu ogrenin direk imei numrasından sorgulattırın kac kere tamir görmüş daha ne kadar garantisi var ve s. eğer sıkıntı cikarsa zaten garantiye gönderirsiniz iphone modellerinde garanti sıkıntı olmuyor.cihazda goze batan cizikleri kontrol edin darbe olup olmadıgını dikkatle inceleyin cunki bu gibi sıkıntılar garanti dısı kalir İphone 5 Apple in sıkıntılı bir modeliydi biraz aslında biraz daha biriktrip 2.el 5s alin diyecektim ama fiyatınız cok uygun onun için dediklerimi dikkatle telefonda yaparsanız iphone 5 alabilirsiniz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Elden alabilirsen telefonu iyice kontrol et, yok uzaktan falan satmaya kalkiyorsa zaten alma. Ha söyleyeyim şimdiden fiyat normal degil adam babanin oğlu değilse vardır içinde bir sey

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Ben , benden önce yazan 3 arkadaşa harfiyen katılıyorum :mrgreen: Fazla söze gerek yok , o İphone 5 temiz çıksın sana 700 TL , direk alırım :D

hsn190546

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ummadık taş baş yarar genede alabilirsin çünkü garantisi varmış

eSa

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
352
Almadan önce mutlaka üzerindeki hesabı sildirip, kime kayıtlıysa onun Apple hesabındakş telefonu bul uygulama sından da kaldırtın. Patlamasın elinizde