2. El Ekran kartı alınır mı sizce ?

Bu konuyu okuyanlar

berkem92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Fiyatların artmasından dolayı 2. el ekran kartları alınır mı sizce ? tavsiye ettiğiniz yerler varmı

GTX 1660 süper almak istiyorum
Şuanda rx 570 armor 4 gb oc var

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
alacağın yerden veya kişiden detaylı test etmesini iste, kendin de test sırasında mutlaka orada ol. test yaptık, ekran resmi atalım falan derlerse hiç bulaşma, başka seçeneklere bak. içine sinmesi halinde alırsın.

berkem92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
alacağın yerden veya kişiden detaylı test etmesini iste, kendin de test sırasında mutlaka orada ol. test yaptık, ekran resmi atalım falan derlerse hiç bulaşma, başka seçeneklere bak. içine sinmesi halinde alırsın.
hocam teşekkürler yorumun için furmark gibi uzun testlerden bahsediyoruz dimi yeterli olur heralde

Tollyver

Asistan
Reaksiyon puanı
151
hocam teşekkürler yorumun için furmark gibi uzun testlerden bahsediyoruz dimi yeterli olur heralde
daha çok canlı olarak yapılan testten bahsettim, yani sen gidip test edeceksin, oyunlar açıp yarım saat kadar oynayacaksın, ısınma sorunu var mı diye bakacaksın, PC kilitleniyor mu, mavi ekran veriyor mu, hepsini deneyimleyip kontrolünü yapacaksın. testten kastım bu.

Amello

Doçent
Reaksiyon puanı
596
Testi 30 dakika boyunca yap. Zaten 5. dakika da 70 dereceyi bulur ekran kartı. 5. Dakikadan 30. Dakikaya kadar Sıcaklık Aynıysa, FPS Düşmüyorsa, Fanlarda Sapma Olmuyorsa O Ekran Kartı Sağlamdır. Birde ekran kartında bir sorun çıkmadığı sürece üzerindeki orijinal etiket sökülemez, söküldüyse daha önceden arızalanmıştır.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
Fiyatların artmasından dolayı 2. el ekran kartları alınır mı sizce ? tavsiye ettiğiniz yerler varmı

fiyatı önemli eğer yüksek fiyat çekiyor ise gidip araştırıp aynısının sıfırını al ama ortalama bir fiyat çekiyor ise alınabilir

Thoron ZX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28

Açıkçası bence alınmaz çünkü durumunu bilmiyorsun test iste yada şehriniz aynıysa kendiniz test edin :)