2. El Aldığım Telefon Lg G5

Bu konuyu okuyanlar

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar bugun 2. el LG G5 aldım ve cihaz 22.06.2016 tarihinde evkurdan taksitli alınmış ben telefonu alıp eve geldikten sonra fark ettim bunu. Faturanın üstünde Taksitleriniz ödenmez ise cihanızın iletişime kapatılması için yasal süreç başlatılacaktır. Diye bir yazı yazıyor bu bana sorun oluştururmu ? 3.Sahibiyim ben telefonun.

Matthew Bellamy

Profesör
Reaksiyon puanı
264
imei kayıt dışı kalabilir anladığım kadarıyla pek sorun olacağını düşünmüyorum eski telefonunuz varsa onun imei'sini G5'te kullanabilirsiniz.

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Sıkıntı olmaz iletişime kapatamazlar satın alan arkadaş öder yada ödemez size dokunmaz ucu

Turgay Oyman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Anladım peki teşekkür ederim. Yani sıkıntı olmaz dimi ucu bana dokunmasında sıkıntı olmasın ucuz yollu 20 ay garantili güzel bir telefon almışım oda kursağımda kalmasın :)

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Anladım peki teşekkür ederim. Yani sıkıntı olmaz dimi ucu bana dokunmasında sıkıntı olmasın ucuz yollu 20 ay garantili güzel bir telefon almışım oda kursağımda kalmasın :)
Dikkat edin FBI eviniz den alır şaka şaka no problem hiç birşey olmaz

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Anladığım kadarıyla yurt dışı dam almış ilk sahibi

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Merhaba arkadaşlar bugun 2. el LG G5 aldım ve cihaz 22.06.2016 tarihinde evkurdan taksitli alınmış ben telefonu alıp eve geldikten sonra fark ettim bunu. Faturanın üstünde Taksitleriniz ödenmez ise cihanızın iletişime kapatılması için yasal süreç başlatılacaktır. Diye bir yazı yazıyor bu bana sorun oluştururmu ? 3.Sahibiyim ben telefonun.

bu durumun sorgusunu evkura yaptırmanı öneririm borcu bitmiş olabilir. durum ile ilgili en iyi bilgiyi evkurdan almanız mantıklı biz onların işleyiş şeklini bilmediğimiz için yok deriz kesilir kesilir deriz kesilmez