2. Dönem TEOG Sınavları sona erdi; sınavınız nasıl geçti?

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
2016 TEOG'da 2. dönem 1. ve 2. oturum sınavları sona erdi.

upload_2016-4-27_12-43-45.png

İkinci dönem TEOG sınavlarının birinci gün oturumu, Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi sınavları ile tamamlandı.

Öğrencilerin bugün fen ve teknoloji, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil derslerinden sınav olmasıyla 2. dönem TEOG sınavları tamamlanmış oldu.

teog_sinav.jpg

Sınav sonuçları, haziran ayı içerisinde e-okul sisteminde açıklanacak.

:: TEOG sorularını nasıl buldunuz? Sınavınız nasıl geçti?

Son düzenleme:

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Matematik zordu, türkçe ve din orta derece idi.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Türkçe ve din basitti. Matematik zordu. Sırf soru sormak için soru sormuşlar. Müfredatta konusu olmayan soru vardı.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Kardeşim girdi benimde. Türkçe ve dinin ilk sınava göre daha zor olduğunu söyledi. Matematiği güzel geçmiş, hepsinin doğru olmasını bekliyorum dedi.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Kardeşim girdi benimde. Türkçe ve dinin ilk sınava göre daha zor olduğunu söyledi. Matematiği güzel geçmiş, hepsinin doğru olmasını bekliyorum dedi.
Bence Türkçe ve din aynı zorluktaydı. Matematiği iyi geçtiyse güzel. Nerdeyse herkesin 1 yanlışı var.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bence Türkçe ve din aynı zorluktaydı. Matematiği iyi geçtiyse güzel. Nerdeyse herkesin 1 yanlışı var.
Bizimkinin Türkçesi sıkıntılı biraz. İlk sınavda Türkçeden 4, din ve ingilizceden birer yanlışı vardı gerisini yapmıştı. Bu sınavda bütün soruları doğru yapmayı hedefliyordu, sonuçları merakla bekliyoruz.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Bizimkinin Türkçesi sıkıntılı biraz. İlk sınavda Türkçeden 4, din ve ingilizceden birer yanlışı vardı gerisini yapmıştı. Bu sınavda bütün soruları doğru yapmayı hedefliyordu, sonuçları merakla bekliyoruz.
Türkçe matematiğin cevap anahtarı internette var.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Türkçe ve matematikte bizimkinin yanlışı yok. Dinden 2 yanlış gelebilir diyor ama katsayısı düşük olduğu için çok önemli olmaz diyor.

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Matematikte cevap anahtarında bi soru yanlış.
Bilemiyorum. Meb yayınlayana kadar cevaplar için doğru demek doğru olmaz zaten. Resmi olarak yayınlanıyor mu onuda bilmiyorum. İnternette dolanan cevaplara göre yanlışı yokmuş. En doğrusunu sorular ilk elden verilince göreceğiz.

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
Bilemiyorum. Meb yayınlayana kadar cevaplar için doğru demek doğru olmaz zaten. Resmi olarak yayınlanıyor mu onuda bilmiyorum. İnternette dolanan cevaplara göre yanlışı yokmuş. En doğrusunu sorular ilk elden verilince göreceğiz.
Yarın açıklanıyor sanırım ebada.

Virility

Müdavim
Reaksiyon puanı
120
Mantık olarak 1 ve 4 benzer anlama geliyor zaten bende B yapardım heralde.

Meridian

Müdavim
Reaksiyon puanı
765
Fikir akımları kültürel bir unsur olamaz ki.

Odessa

Müdavim
Reaksiyon puanı
432
Bu soru arada derede kalmış. Zor sorucaz dersen böyle olur. 10 kere okudum. Çıkamadım işin içinden. Neyse. Umarım sınavınız iyi geçmiştir.