2 adet alan adı var. Tecrübelerinizi almak istiyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

PowerKing

Asistan
Yasaklı
...com ve ...com
Proje düşünenler, alan adları size uygunsa birlikte başlangıç yapıp ilerleyebiliriz.

Son düzenleyen moderatör:

arekamint

Asistan
.. forum düşünüyorsanız başınız ağrayabilir. Siyaset forumları her türlü tartışmaya açık oluyor çünkü.

KaanCK

Profesör
...com daha iyi.

Siyaseti seçerseniz başşınız ağrıya bilir @arekamint in dediği gibi.

PowerKing

Asistan
Yasaklı
@KaanCK ve @arekamint
Ülkemizde seviyeli siyaset her ne kadar zor olsa da, bu zorluğu belli kurallar ile gidermeye çalışabiliriz. Uymayan engellenir olur biter. Yalnız alan adının çok uygun olduğunu düşünüyorum. 3-4 kişi bir olup, localden kuralların, bölümlerin ve bölüm açıklamalarının taslağını oluşturup, daha sonra forum kurulumu yapılabilir. Tr'de adsense turşu olsa da, basit bir getirisinin olacağını düşünüyorum. Hazırda onaylı adsensemde var. Uzun zamandır boşta duruyor. Tabi daha olgun, geniş düşünenlerde mutlaka vardır. trkafe, hem siyasi hem de eğlence olarak da düşünülebilir. Netten sağlam bir şeyler yapalım istiyorum. Fikirlere açığım.

PowerKing

Asistan
Yasaklı
@KaanCK evde localde bir taslak hazırlayayım. Fikirleri ve gelişmeleri buradan haberleşiriz. Tek bir durum var: trkafe mi, trsiyaset mi? Bunu da taslak sonrası halledelim. @Jack Reacher evet, trkafe daha genel duruyor.

PowerKing

Asistan
Yasaklı
@arekamint ve @KaanCK
Localde forumun anasayfadaki kategori ve bölümleri hazırladım. İlgileniyorsanız özelden yazabilirsiniz.

PowerKing

Asistan
Yasaklı
@Donita yorumun için sağ ol, aynen kafe olana gireceğim de, tek başıma olmaz. 3-4 kişi girmek gerek.

PowerKing

Asistan
Yasaklı
Bi cesaret pls. Her şeyin bir başlangıcı vardır. En az 3 ortak ile güzel bir seviyeye geleceğimize inanıyorum. Konu açma konusunda iyiyim. Bir el bacak atın, açalım şu siteyi. Tecrübeli en az 3 ortak lazım. Xen alıp forumu kurmak sadece. Bunu yaptıktan sonra, sonrası tecrübe ile acele etmeden forumu geliştirmek kalıyor. 2 tane kredi ödemesem forumu açıyorum.

stat counter