2 adet 3dtorrents.org davetiyesi veriyorum

Bu konuyu okuyanlar

yellowline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 adet http://www.3dtorrents.org/ davetiyesi veriyorum
Speed test ve üye oldugunuz torrent sitelerinden ikisinden screenshot gonderen kişiye davetiye gondericem,fakat screenshotta ratio oranı, download ve upload miktarını görmem yeterli.Siteye üye olurken hotmaillli mail adresleri sorun cıkarabilir,o yuzden onun dısındaki mail adreslerinden örnegin gmailli mail adresi verirseniz sevinirim.

yellowline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
isteyen yok galiba,sadece 3d iceriklerin oldugu bence iyi bir site.Bazı 3d icerikler 2d olarakta izlenebiliyor.

yellowline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
http://www.3dtorrents.org/ sitesinde sadece 3d içerikler var,bazı 3d icerikler 2d olarakta izlenebilir,bence 3d icerik olarak en iyi torrent sitelerinden biri ve hızıda gayet iyi ama davetiye icin talep yok :(

yellowline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sıkıntı yaşamadım,mail adresini pm atarsan davetiyeni göndericem.
Davetiyen varmı acaba hala. Bit-Hdtv ve HD-torrents e sayende üyye oldum. Sanırım sıkıntı yaşamadıgımı sende görmüşsündür.

--- Mesaj Güncellendi ---

Davetiyeni mail adresine gönderdim,güle güle kullan.
Davetiyen varmı acaba hala. Bit-Hdtv ve HD-torrents e sayende üyye oldum. Sanırım sıkıntı yaşamadıgımı sende görmüşsündür.

acharad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Eğer elinde 3dtorrents için hala davetiye olan birisi varsa, gönderebilirse çok sevinirim.
Konu başlığını google da aratırken gördüm ve kaçırmış olsamda böyle bir paylaşım yaptığınız için çok teşekkür ederim. Eğer hala elinde davetiye kalmış biri varsa ve paylaşabilirse çok mutlu olurum.
[email protected]

İyi forumlar ...

sxdx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yellowline mümkünsse banada bir davetiye gönderrimisin 3d-torrents için . teşekkür ederim.

birde arkadaşlar 55LM660 televizyon ile birlikte gelen bp-420 3d oynatıcımı satmak istiyorum. kutusunu hiç açamadım. almak isteyenler pm atasınlar lütfenSmart Share
1080p Up-scaling via HDMI
Harici HDD Oynatma
LG Smart TV
LG Uzaktan Kumanda
USB (cd den mp3 e dönüştürme+kayıt)
Wi-Fi Direct™

ktlpby

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bir daveyiye de bana yolla yellow :D