2-3 yıl içerisinde çıkabilecek oyunları destekleyip kasmayacak dizüstü pc tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Slm arkadaşlar sizden istediğim özellikteki dizüstü bilgisayarlar hakkında öneri almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
1-Oyun dünyası son bir kaç yılda çok fazla gelişti 1.5 sene önce haberim olmadan ailemin aldığı dell n5010 dahi bu seneye kadar çıkan bazı oyunlara performansını yetiremiyor ki sizden isteğim 2-3 yıl içerisinde çıkacak üstün performans isteyen oyunların yükünden kalkabilecek bir dizüstü bilgisayar
2-Çoğu dizüstü bilgisayar çabuk ısınıyor soğutucuya ihtiyaç kesin gibi ancak daha az ısınan bir marka/model önerirseniz sevinirim
3-Maksimum 5-6 bin lira bütçem var

Dipnot düşmek isterim siz daha iyi bilirsiniz piyasada 200-300 liraya dahi netbook türü bilgisayarlar mevcut dışarıda kullanmak için böyle bir netbook alıp yine yukarıda istediğim gibi bir masaüstü bilgisayar toplamak daha mı uygun olur?
Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum,teşekkürler!

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler biraz kurcalayayım bunları :D

unutulmazx

Doçent
Reaksiyon puanı
14
biraz bekleyin derim yeni intel işlemciler çıkacak atı ve nvidia kartlar da yavaş yavaş çıkmaya başladı

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Dipnot düşmek isterim siz daha iyi bilirsiniz piyasada 200-300 liraya dahi netbook türü bilgisayarlar mevcut dışarıda kullanmak için böyle bir netbook alıp yine yukarıda istediğim gibi bir masaüstü bilgisayar toplamak daha mı uygun olur?
Düşünce ve önerilerinizi bekliyorum,teşekkürler!

hareket halinde değilsen en mantıklısı masaüstü

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
5 Bin tlye masaüstü toplayıp , bin tlye netbook-notebook alman daha iyi olur. Alacağın performansın iki katını alırsın masaüstünde.

DrEnver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım unutulmazx adlı arkadaşın dediğini yapıp bir süre beklemeye karar verdim en yenisini alırsam biraz daha uzun süre kullanabilirim teşekkürler

neofobic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım unutulmazx adlı arkadaşın dediğini yapıp bir süre beklemeye karar verdim en yenisini alırsam biraz daha uzun süre kullanabilirim teşekkürler

ivybrige i bekle biraz fiyatları düşsün, 2011 soket. onun üzerine topla kasayı uzun yıllar kullanırsın