19 yaşındayım voleybolcu olabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Şuan 19 yaşındayım voleybolcu olmak istiyorum sizce geç mi? kaldım
Voleybolculuk boş iş hiç girme derim ama girmek istersen fazla geç kalmadığını söylemek isterim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis voleybolcu olacağına yazılımcı ol seviyorsan bu arada voleybolcuları torpille alıyorlar :D futbolda öyleydi eminim ki voleybolda da öyledir

Son düzenleme:

Naliaalic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çok haklısın yazılımcılık yakın gelecekte çok tutulan bir meslek olacak hatta şuan bile tutuluyor fakat ben biraz uğraştım ama hiç benlik iş değil çok sıkıcı geliyor. Torpil varsa kötü
Voleybolculuk boş iş hiç girme derim ama girmek istersen fazla geç kalmadığını söylemek isterim

Reis voleybolcu olacağına yazılımcı ol seviyorsan bu arada voleybolcuları torpille alıyorlar :D futbolda öyleydi eminim ki voleybolda da öyledir

istersen olabilirsin tabi neden olmasın.
Nerden ve nasıl başlayabilirim biraz araştırdım ama bir sonuç bulamadım

Nerden ve nasıl başlayabilirim biraz araştırdım ama bir sonuç bulamadım

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Olabilirsiniz diyenlere soruyorum ben hiç görmedim torpilsiz gireni torpil olmazsa zor hocam

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,459
Geç kalmadın bence olunabilir.

MustiRG07

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,798
Geç kalmadın bence olunabilir.
Servous knk sen bu işleri fazla bilmiyorsun ben bizzat yaşadım 7 yaşından 13 yaşıma kadar futbolcu olmak için uğraştım ama benden daha kötü oynayanlar torpille geçti bir hocam vardı o demişti bana seni torpil ile geçireceğim diye 1 ay geçmeden başka bir kulübe gitti bende bıraktım yani diyeceğim bu işler torpille :( bu arada komik ve kızgın atanlar hiçbir şey bilmeyen

Son düzenleyen moderatör: