18 yaşındaki gencin katili tecavüzcü Musa Orhan

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Ya böyle haberlerde ciddi manada kanım donuyor. İnsanlar nasıl bu kadar cani olabiliyor anlamıyorum. Bir insan sevdiği birisini nasıl incitebilir aklım almıyor.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ya böyle haberlerde ciddi manada kanım donuyor. İnsanlar nasıl bu kadar cani olabiliyor anlamıyorum. Bir insan sevdiği birisini nasıl incitebilir aklım almıyor.
İster sevdiği biri ister nefret ettiği biri olsun hiçbir şekilde yapamaz.

• Beğen
Reactions: BHA

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Şu lavuğun tipine baksanıza bu ölse ne kaybeder bu dünya? Kolyesinden tutup sürüklemek lazım sokakta

• Beğen

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Acilen hukuk sistemi ile alakalı ve ceza durumları hakkında bir değişiklik yapılması gerekiyor. Caydırıcı bir çok ceza eklenmesi gerekiyor.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Bunu diyince kızıyorlar.. bu ülke de adalet var hukuk var diyorlar.. ıdam şart diyince irandan felan şeriat 'dan Felan bahsediliyor... gerçi hükümetinde böyle bir adım atmaya niyeti yok...
Bu memlekette idam varken kaç tane tecavüzcü asıldı ? Suçu olmayan sırf siyasi ideolojilerinden ötürü masum insanlar idam edildi hem sağdan hem soldan...

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ben yorum yapınca üyelerden bazıları beni şikayet ediyor ama bu insanlar söylediğim ve söyleyeceğim şeyleri sonuna kadar hak ediyorlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
18 yaşındaki İ.E.'ye günlerce cinsel saldırıda bulunan ve ölümüne sebep olan Musa Orhan'ın tutuklanması için sosyal medya her zaman ki gibi adaleti kendi sağlamaya çalışıyor. Umarım bu sefer de işe yarar.
Bizim ülkemiz hukuk değil Guguk devleti olduğu için bu kansıza fazla ceza vermezler diye düşünüyorum.???

• Beğen

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bu memlekette idam varken kaç tane tecavüzcü asıldı ? Suçu olmayan sırf siyasi ideolojilerinden ötürü masum insanlar idam edildi hem sağdan hem soldan...
ideolojisi ve davasına inanan nice yiğitler gittiğini biliyorum... merak etme... hepsine allahdan rahmet diliyorum..
ama benim dedimde şu Idam sadece bunlar için geçerli olsun... ama ıktidar yapmaz diyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu carpitmaya gerek yok dilara hanim

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Söylenenler doğru ise böyleleri için yaşasın Cehennem. ( İçerden zor çıkar bu şahıs intihar eder veya ettirilir büyük ihtimal )

Açık konuşmak gerekirse babasının açıklamasını okudum ağzım açık kaldı :( Kızlarımız nasıl bu kadar kolay kanabiliyorlar bazı şeylere. 18 Yaşındasın ve Sosyal medyadan tanıştığın birisine nasıl bu kadar çabuk ve kolay inanıyor güveniyorsun seni nikahıma alacam evlenecem dedimi direk kaçabiliyorsun :(

1597844636594.png

Bu olay sonrasında yüz üstü yanlız bırakılan kız da şikayetçi olup mektup bırakıp intihar etmiş benim anladığım. Gencecik kızımız bir şerefsiz için yazık etmiş kendisine...

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Niyeyse idamı kadınları çocukları cinsel istismar dan korusun diye Çok istiyorum ama tepki aliyorum..

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Ben Türkiye de yaşamıyorum. Ama bunu görüp tanıyıp bilip nefes almasına müsade edenin şerefi tırnağım kadar değil. Ben şahsen orda olsam bunu gördüğüm yerde öldürürdüm.

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Türkiye gibi bir ülkede. O kadar güçlü asker o kadar yiğit mert erkeklere sahip ülkede. Böyle bir şeyin olacağı dahi tahmin edilmezdi 10 yıl bundan önce. Hadi oldu yaşamasına müsade edilmezdi. Belli ki gittikce genişliyoruz Amerika gibi.

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Afrika:Adam goril öldürüyor 11 yıl hapis
Türkiye:Kocası Karısını öldürüyor adli kontrol şartırla serbest

BÖYLE ADALET OLMAZ!

Trieetz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
55
Bir erkek
Parasını kaybede bilir.
Sevdiklerini kaybede bilir.
Malını mülkünü kaybedebilir.
Bunlar geri alınır geri alınmasada bir şekilde tekrar görüşüp kavuşabilir.
Ama şerefini namusunu kaybeden erkek bir daha bunları geri alamaz.

Bütün tecavüzcülere İDAM !

HarunBey

Asistan
Reaksiyon puanı
324
Göndericeksin böyle kişileri akıl hastenesine bakalım bir daha yapabiliyor mu?