Soru 18 Yaş Altı Veli Olmadan Maaş Kartı Çıkarılabilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

cydia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Herkese merhaba kurumsal bir restoranda işe başladım sigortam yapıldı yarın ise patron ile Halkbank'a gidip banka kartı çıkaracağız maaş için. benim sorum 18 yaş altına patron aracılığıyla bir banka kartı çıkarılabilir mi? normalde veli izni ile çıkarılabiliyor ancak ailem de çalıştığı için onlarla birlikte gidemiyorum hesap açtırmaya Haziranın 10'unda 17 olacağım. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

#Chronic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Herkese merhaba kurumsal bir restoranda işe başladım sigortam yapıldı yarın ise patron ile Halkbank'a gidip banka kartı çıkaracağız maaş için. benim sorum 18 yaş altına patron aracılığıyla bir banka kartı çıkarılabilir mi? normalde veli izni ile çıkarılabiliyor ancak ailem de çalıştığı için onlarla birlikte gidemiyorum hesap açtırmaya Haziranın 10'unda 17 olacağım. Cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
Çıkaramazsın. Ben öğrenciyim ziraat bankasına gittiğimde velimin gelmesi gerektiğini söylediler. Hatta şuan hesap benim adıma olmasına rağmen işlemler kısıtlı. Mobil bankacılığa 18 yaşına girmeden üye olamıyorum mesela.

Edit: benimde 18 yaşına girmeme 2 3 ay var buna rağmen sıkıntı çıkardılar. Sen 17 yaşına daha girmemişsin bile yani ailen olmadan zor görünüyor.

cydia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Anladım. cevap için teşekkürler.