+18 reklamlar

Bu konuyu okuyanlar

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
millet babamın telefonunda +18 reklamlar çıkıyor . kardeşim +18 sitelere girmiş. bu bildirimleri engellesek yeterli olur mu sıfırlamamıza gerek var mı ?

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
millet babamın telefonunda +18 reklamlar çıkıyor . kardeşim +18 sitelere girmiş. bu bildirimleri engellesek yeterli olur mu sıfırlamamıza gerek var mı ?
+18 sitelere girmemişte olabilir. Mp3 indirme sitesinde yanlışlıkla bildirimleri izin vere basmıştım bana da gelmişti. Bildirim ayarlarından o siteyi çıkarttım çözüldü.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Format atmanız mantıklı olur. +18 sitelere girmemiş de olabilir, virüs her yerden bulaşabilir.
Tarayıcınızın bildirim ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam girmemiş malatya fenerbahçe maçı izlemek için google a girmiş fakat saçma bi site çıkmış o yüzden.
+18 sitelere girmemişte olabilir. Mp3 indirme sitesinde yanlışlıkla bildirimleri izin vere basmıştım bana da gelmişti. Bildirim ayarlarından o siteyi çıkarttım çözüldü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit : +18 sitelere girmemiş muhteşem esprilerinizi kendinize saklayın

Son düzenleme:

Mars!

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
439
Hocam girmemiş malatya fenerbahçe maçı izlemek için google a girmiş fakat saçma bi site çıkmış o yüzden.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit : +18 sitelere girmemiş muhteşem esprilerinizi bi kenara saklayın
+18 sitelere girmiş.
Pardon ben yanlış okumuşum o zaman. Çözümlerin hepsi de cevaplarda mevcut. Tarayıcı ayarlarını sıfırlayın ve uygulama verilerini silin veya format atın.