17TL Steam hayatta kalma oyunu önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mehmet818181

Asistan
Öncelikle The Forest oyununu açın. Oyun yüklendikten ve ana sayfaya geldikten sonra hiçbir şeye dokunmayın ve şu komutları yazın “DEVELOPERMODEON” , sonrasında ise oyuna girin. Oyuna girdikten sonra “F1” tuşuna basın, ekranın sol üst kısmında hile yazabileceğiniz bir ekran açılacaktır. Bu ekran açıldığında size aşağıda verdiğim kodlardan istediğiniz seçin ve sonrasında ENTER tuşuna basın. The Forest hile nasıl yapılır konusu ile ilgili bilmeniz gereken her şey bundan ibaret.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vegan mode var oyunda aslında tam senlik hile yamyamları sadece geceleri ve mağaralarda çıkartıyor
O çok iyiymiş. Peki hile kodları var mı?

nixc0r

Profesör
Ayrıca şu seriyide izleyebilirsin ben böyle öğrendim oyunu

Bu arada oyuna başlayınca bi kere bilerek ölbi mağarada doğuyosun o mağarada harita ve pusula bulursun

mehmet818181

Asistan
Ayrıca şu seriyide izleyebilirsin ben böyle öğrendim oyunu

Bu arada oyuna başlayınca bi kere bilerek ölbi mağarada doğuyosun o mağarada harita ve pusula bulursun
Çok sağolun hocam :D
İnşallah korkmadan oynarız :)
En iyisi ben önce hilelerle oynayayım sonrasında tam anlamıyla survival olarak oynarım.

nixc0r

Profesör
Galiba alacağım hocam çok sağolun.
Stardew Walley almıştım. Çok beğenmedin.
Rica ederim oyunda zorlandığın bişey olursa söyleyebilirsin

Ben oyunda genellikle okçuluk ve molotofculuk yaparak oynadım yakıcı ok yap mutanlara ve kalabalık yamyamlara karşı ok yapmak için tüğ bulmak beni çok zorladı başta oyunda ama sonrasında kuş evleriyle çözdüm bunu yapmak için

Çok sağolun hocam :D
İnşallah korkmadan oynarız :)
En iyisi ben önce hilelerle oynayayım sonrasında tam anlamıyla survival olarak oynarım.
Kolay gelsin öncelikle şunu bil sen onlardan güçlüsün beni bitek yarasalar korkuttu şu oyunda :D

mehmet818181

Asistan
Rica ederim oyunda zorlandığın bişey olursa söyleyebilirsin

Ben oyunda genellikle okçuluk ve molotofculuk yaparak oynadım yakıcı ok yap mutanlara ve kalabalık yamyamlara karşı ok yapmak için tüğ bulmak beni çok zorladı başta oyunda ama sonrasında kuş evleriyle çözdüm bunu yapmak için

Kolay gelsin öncelikle şunu bil sen onlardan güçlüsün beni bitek yarasalar korkuttu şu oyunda :D
Hocam çok soru sordum ancak son bir şey sormak istyorum :)
Oyunda ev yaparken istediğimiz gibi özgür müyüz. Yoksa belli bir kalıp üzerinde mi yapıyoruz sadece

SDN Son Haberler

Son mesajlar