Öneri 1700₺ ye kadar f/p telefon önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Arkadaşlar komik bir rakam olduğunu biliyorum seçeneklerin çok fazla olmadığında biliyorum hediye alacam bir müddet kullanılacak, telefonda yapılacak işlemler wp YouTube ve film oyun olarakta sadece clash of clans başka hiçbir şey yapılmayacak.

Ekran boyu ne kadar büyük olursa o kadar iyi.

Tavsiyelerinizi bekliyorum

Kral69

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bu fiyat bandında fazla cihaz yok ama olanlar gm20 iş görür reeder p13 blue Max,realme c21(32gb),GM 21,oppo a15(32gb),redmi 9c (32gb) evet bu fiyat bandında bulunan telefonlar bunlar(benim bildiğim kadarıyla)

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Bu fiyat bandında fazla cihaz yok ama olanlar gm20 iş görür reeder p13 blue Max,realme c21(32gb),GM 21,oppo a15(32gb),redmi 9c (32gb) evet bu fiyat bandında bulunan telefonlar bunlar(benim bildiğim kadarıyla)
Bunların arasında hangisi peki, bana Gm20 iyi gibi geldi ama sizlere sorayım dedim

Kral69

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bunların arasında hangisi peki, bana Gm20 iyi gibi geldi ama sizlere sorayım dedim
Bunların arasından en iyi telefonu elemek gerekirse GM 20 olmazsa oppo a15 çok şık bulduğum bir cihazdır ama bu cihazı kime hediye edeceksin edeceğin kişinin yaş grubu nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence ona göre seçim yapmalısınız

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Arkadaşlar komik bir rakam olduğunu biliyorum seçeneklerin çok fazla olmadığında biliyorum hediye alacam bir müddet kullanılacak, telefonda yapılacak işlemler wp YouTube ve film oyun olarakta sadece clash of clans başka hiçbir şey yapılmayacak.

2.el mi 9t yada redmi note 8 pro

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Bunların arasından en iyi telefonu elemek gerekirse GM 20 olmazsa oppo a15 çok şık bulduğum bir cihazdır ama bu cihazı kime hediye edeceksin edeceğin kişinin yaş grubu nedir

Kız arkadaşıma hediye edecem bir müddet kullanacak

2.el mi 9t yada redmi note 8 pro
İkinci el düşünmüyorum

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140

300 TL daha arttirirsan redmi note 5

olge

Asistan
Reaksiyon puanı
185

Rakam komik değil, herkesin durumu iyi değil. Azıcık daha üstüne koyarım diyorsan Xiaomi redmi 9 alabilirsin.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,235
Rakam komik değil, herkesin durumu iyi değil. Azıcık daha üstüne koyarım diyorsan Xiaomi redmi 9 alabilirsin.
Durumum iyiydi ben mahvettim kendimi ? 1.5 sene alkolle aşırı haşır neşir oldum uğruna 20.000₺ yi aşkın para harcadım kredi çektim derken bu hale geldik 2022 sonuna kadar bitik durumdayım, bir insan alkol için kredi mi çeker ?

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
A15 kullanıyorum.Arka tarafı giriş seviyesi bir telefona göre gayet iyi.Bataryası ise eğer fazla uğraşmasanız bir kaç gün götürür.
Oyun anlamında da aman aman bir şey beklemeyin ama yeterlidir.YT ve WP için kullanılacaksa gayette yeter.
Kamerası idare eder.Eğer fazla detaylı fotoğraflar çekmeye meraklı değilseniz sizin için yeter de artar.Parmak izi okuyucu da var.
Galiba iki tane renk seçeneği var.Ben Mavi olanını kullanıyorum Gayet şık.
Puanım 6/10

olge

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Durumum iyiydi ben mahvettim kendimi ? 1.5 sene alkolle aşırı haşır neşir oldum uğruna 20.000₺ yi aşkın para harcadım kredi çektim derken bu hale geldik 2022 sonuna kadar bitik durumdayım, bir insan alkol için kredi mi çeker ?
2019'da a10s'u 1300'e aldım, iki bin civarında şuanda o yüzden başka bir telefon öneremiyorum..