17 yaşından sonra boyum uzar mı??

Cpt.Priceless

Öğrenci
1 hafta sonra 17 yaşına gireceğim.Boyum 1.76. 178-179 olsam yetecek bana.2019'un yazında 172 idim.Basketbol ve zıplama hareketleri yaptım.Ve yapmaya devam edicem.Sakalla bir alakası yok bence.Ama varsa diye söylüyorum sakallarım yok.Favorilerde 5-6 tüy var.Anne 158 Baba 168.Sizce uzar mıym?

Craigdiizzeer

Doçent
Cezalı
Max 1.75.. O da olursa tabii. Maalesef bu da senin kaderin. Problem yapma. Uzun boylu olunca ekstra bir durum olmuyor
Edit : Rakamlar karışmış.. Düşün yani durumun vehametini. Bence sen bu işten umudu kes

Son düzenleme:

wpa_supplicant

Profesör
Ben 16 yaşındayım, boyum 1,68 cm. Dişime tel takdırmaya gittim elimin röntgenini çektiler, baktılar ve bu artık zor uzar dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

1,76 çok iyi zaten

Tolga6bd6

Asistan
1 hafta sonra 17 yaşına gireceğim.Boyum 1.76. 178-179 olsam yetecek bana.2019'un yazında 172 idim.Basketbol ve zıplama hareketleri yaptım.Ve yapmaya devam edicem.Sakalla bir alakası yok bence.Ama varsa diye söylüyorum sakallarım yok.Favorilerde 5-6 tüy var.Anne 158 Baba 168.Sizce uzar mıym?
14 yaşındayım 17.2 yim.

darkstar

Profesör
1.76 bile ortalamanın üzerinde 17 yaşında olduğunuza göre muhtemelen 2-3 santim daha uzarsınız. Buna takılmayın sağlıklı yaşamaya bakın.
Belli ki aileniz de beslenmenize dikkat ediyor sizin ayrıca takip etmenize gerek yok.