1500 TL Telefon

Hangisini Almalıyım ?

• Xiaomi Mi 5

Kullanılan: 6 85.7%
  • Lenovo P2

Kullanılan: 0 0.0%
  • Asus Zenfone 3

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,
Yeni bir telefon almak istiyorum aklımda şuan Lenovo P2 ve Asus Zenfone 3 vardı ama bugün internette dolaşırken Xiaomi Mi 5'i gördüm hoşuma gitti Snapdragon 820 kullanıyor.Sizce Xiaomi Mi 5 almalı mıyım yoksa Lenovo P2 veya Asus Zenfone 3 mü ? Alıcağım telefon beni uzun bir süre götürsün (ort 3-4 yıl).Kasma olayı olmasın,çok oyun oynamam ama oynadığım zaman sıkıntı çıkarmasın.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Xiaomi mi5 diğer iki üründen de daha başarılı bir cihaz. Zaten donankm gücü olarak aynı segmentte değiller o nedenle kıyaslamak doğru olmaz. Siz bı noktada şuna karar vermelisiniz. Aşağı yukarı aynı fiyata üst segment bir ürün mü almalıyım yoksa bilindik bir marka olması daha önemli mi ?

Xiaomi global'de bilindik bir ürün. Kısa süredir ülkemizde diyebileceğimiz için tam anlamıyla kullanıcılar gözü kapalı almakta düşünceliler. O nedenle mi5 alınır mı? Gibisinden sorular oluyor. Ürünün sdn'de de incelemeleri mevcut. Kerem bey kullandı deneyimledi gayet te olumlu yorumlar yaptı. Bi izleyin. Hatta o inceleme çekildiği zaman daha herhangi bir servis sağlayıcısı yoktu. Ama artık hepsiburada aracılığıyla garantili satılıyor. Buda bir diğer olumlu durum.

Özetle sunulan özelliklerine göre 1400-1500 lira bandında olan mi5 f/p ürünü kavramını tam anlamıyla karşılayan bir üründür.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Tartışmasız Mi5 fakat Rom çeşitliliği olarak Zenfone 3 diyorum

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Tartışmasız Mi5 fakat Rom çeşitliliği olarak Zenfone 3 diyorum
Biraz cahilim bu konularda ama bu rom dediğimiz olay telefonu rootladıktan sonraki tema tarzı bir şey diye biliyorum.Eğer öyle ise sıkıntım yok çünkü telefonu rootlamayı düşünmüyorum :)

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
Biraz cahilim bu konularda ama bu rom dediğimiz olay telefonu rootladıktan sonraki tema tarzı bir şey diye biliyorum.Eğer öyle ise sıkıntım yok çünkü telefonu rootlamayı düşünmüyorum :)

3-4 sene kullanacağım diyorsan rootlarsın kardeşim birbirimizi yemeyelim :D dediğim olay tam olarak o şahsen Zenfone 3 almayı düşünüyorum daha sonra üstüne CyanogenMod kurup keyfime bakacağım :cool:

Kurt Cobain

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Tabikide Xiaomi Mi5 diğerleri yanına bile yaklaşamaz..

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Öncelik tabi ki Xiaomi Mi5 ama güvenemiyorum derseniz zf3 ve p2 tam f/p ürünü.

Nesgrejb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
peki hocam Xiaomi Mi5 i alınca direk kullanabileceğim deme internette unlock filan yazıyor tam bilmiyorum onlara gerek kalmıyacak deme

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Merhaba,
Yeni bir telefon almak istiyorum aklımda şuan Lenovo P2 ve Asus Zenfone 3 vardı ama bugün internette dolaşırken Xiaomi Mi 5'i gördüm hoşuma gitti Snapdragon 820 kullanıyor.Sizce Xiaomi Mi 5 almalı mıyım yoksa Lenovo P2 veya Asus Zenfone 3 mü ? Alıcağım telefon beni uzun bir süre götürsün (ort 3-4 yıl).Kasma olayı olmasın,çok oyun oynamam ama oynadığım zaman sıkıntı çıkarmasın.
xiaomi mi 5 tabi ki de bende kullanıyorum tavsiye ederim.