1500 TL Civarı telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar 1 ay önce telefonumum ekranı kırıldı (s4) 1 aydır telefon suzum ve bu ay sonu telefon alacağım telefonu istanbul bilişim vatan computer teknosa veya media markt tan alıcam çıkabileceğim en fazla bütçe 1600 tl .Telefonda benim için önemli olan özellikler ise iyi bir kamera , hafıza en az 32 gb şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Reaksiyon puanı
222
Xiaomi mi 5s,mi a1,mi 5x neden tek xiaomi öneriyorsun dersen bu fiyatta en iyi işi yapan marka bu. Mi5s kullanıyorum 1 yılı geçti hiç sıkıntım yok tavsiye ederim

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@Ebubekir Demirhan hocama katılıyorum.
O fiyat segmentinde bence Xiaomi Mi 5s gayet iyi bir cihaz. Hem Snapdragon 821 gibi güçlü bir işlemciye de sahip.

Son düzenleme:

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Xiaomi mi 5s,mi a1,mi 5x neden tek xiaomi öneriyorsun dersen bu fiyatta en iyi işi yapan marka bu. Mi5s kullanıyorum 1 yılı geçti hiç sıkıntım yok tavsiye ederim
internet üzerinden satın alamayacağım için xaomi alma imkanım pek yok teknosa da xaomi a1 var fakat bu fiyattaki diğer telefonlarında pekte bir farkı yok(sd625) ve kamerası f2.2 internneten çekilen resimlere baktım pek hoş değildi başka önerebileceğiniz cihaz var mı

Reaksiyon puanı
222
İstanbul Bilişim de xiaomi mi5s var. Dipnot: Xiaomi mi5s plus ın kamerası mi5s den kötü çift kameraya aldanmayın gerçekten kötü kamera odaklı bir telefon istiyorsanız sizi üzer.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
zorlayabilirsen xz senın ıcın mantıklı olur veya htc m10

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İstanbul Bilişim de xiaomi mi5s var. Dipnot: Xiaomi mi5s plus ın kamerası mi5s den kötü çift kameraya aldanmayın gerçekten kötü kamera odaklı bir telefon istiyorsanız sizi üzer.
şu an baktığımda internet sitesinde gözükmüyor almama daha 3 buçuk hafta var o zaman kadar gelebilir

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar 1 ay önce telefonumum ekranı kırıldı (s4) 1 aydır telefon suzum ve bu ay sonu telefon alacağım telefonu istanbul bilişim vatan computer teknosa veya media markt tan alıcam çıkabileceğim en fazla bütçe 1600 tl .Telefonda benim için önemli olan özellikler ise iyi bir kamera , hafıza en az 32 gb şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Bu fiyat bandinin en mantikli ve en iyi tercihi xiaomi modelleri olur. Ama her modeline de direkt atlamak olmaz. Donanimina bakarak bir tercih yapin. Arkadaslarda bahsetmis zaten. Mi5s genel anlamla en iyi modeli bu fiyatta xiaomi'nin. Gerek donanim ozellikleri gerek malzeme kalitesi, kamera performansi gibi konularda gayet basarili bir model. Cihazin kamera konusunda iki eksigi var, biri ois olmamasi digeri gece cekimleri. Peki diyceksiniz kamera nasil iyi, iste onu soyle soyliyim. Ayni fiyat bandindaki diger urunlerle kiyaslandiginda daha iyi bir kameraya sahip. Hele normal adam gibu isik kosullarinda bikac cekim yaptik pc'de actik baktik iste o zaman kendini belli ediyor sensor kalitesi kendini. Yanlis hatirlamiyorsam sony IMX378 sensor vardi.

Mi5s'in 64gb'lik versiyonu 3gb ram'e sahip, 32gb'lik versiyonu 4gb ram'e sahip bilginiz olsun.

Internetten alisveris yapamicaginizi yazmissiniz. Artik cogu yerde mi urunleri bulunuyor. Istanbul bilisime bakin. Yoksa kipa'ya bakin. Kipa'da var. En son 1300 liraydi mi5s.

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim şu an almayı düşündüğüm model mi5s

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Haftaya bu gün telefonumu alacağım internetten almayacağım için mi5s alamayacağım ya teknosadan mi a1 yada istanbul bilişimden c5 pro alacağım sizce hangisini almam daha mantıklı olur

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
mi 5s in dayanıklılığı mi5 e göre arttırıldımı

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Ben Migros’ta Mi 5S görmüştüm 5M Migros’larda olabiliyor ne yap et mi 5s al derim ben. Hepsiburadadaki satıcıların dükkanlarından da sorabilirsin.

009fy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben Migros’ta Mi 5S görmüştüm 5M Migros’larda olabiliyor ne yap et mi 5s al derim ben. Hepsiburadadaki satıcıların dükkanlarından da sorabilirsin.
mi 5s le ilgili tek bir soru var aklımda oda sağlamlığı
yukarıdaki videoda mi5 var ama mi 5s ile ne kadar farklı malzeme bilmiyorum

Son mesajlar