1500 tl akıllı telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ZGS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar önceki telefonum Nokia Lumia 1320'ydi ve telefonu hiç araştırmadan ekran büyüklüğünü sevdiğim için almıştım.Telefonu alalı bir sene oldu ama çok pişmanım aldığıma.Telefon servise gitmesine ramen çok donuyor ve mağazasını hiç beğenmiyorum.Ayrıca kamerası da çok kötü.Bu ay yeni bir telefon almayı düşünüyorum ama karar veremedim ve 1500 tl fiyatının üstünde olmaması lazım.Siz hangi telefonları önerirsiniz?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Cok acik ve net, hic tartismaya mahal vermeden ifade ediyim. Kipa'ya gidiyorsun, 1500 tlye lg g4 aliyorsun, cok guzel bir ekrana, cok guzel bir kameraya, guclu bir islemciye, 32gb dahili hafizaya sahip oluyorsun. Mutlu mesut android'in bol uygulamali keyfini suruyorsun.

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Z5 compact da alınabilir 1500 liraya bulunabilir ama ekranı büyük olsun diyosan Lg g4 tabiki

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
note 4 varsa note 7 ye kadar gider o telefon ankara içi satıyorsan 2. el temizse özelden konuşalım ben note 4 alabilirim gm5 güzel demezlerse incelemede güncelleme 6,0 gelcek galiba note 4 de gelmezsede rom atar kullanırım ha işin sıkılma mevzusu var o konu hakkında hiçbirşey diyemem insan sürekli aynı telefonda aynı arabada sıkılıyor

tonystark1905

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sony Xperia Z3 Compact der tek geçerim. O seviye telefonların kralıdır. Tabii büyüklüğü hoşuna giderse?

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Merhaba,

Cok acik ve net, hic tartismaya mahal vermeden ifade ediyim. Kipa'ya gidiyorsun, 1500 tlye lg g4 aliyorsun, cok guzel bir ekrana, cok guzel bir kameraya, guclu bir islemciye, 32gb dahili hafizaya sahip oluyorsun. Mutlu mesut android'in bol uygulamali keyfini suruyorsun.
Kipa'da 1500'e mi düştü ? En son 1650'ydi, daha 2-3 hafta önce. 1 ayda 100-150 TL düşmesi normal mi ve Kipa'da garanti sorun olur mu ?

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Kipa'da 1500'e mi düştü ? En son 1650'ydi, daha 2-3 hafta önce. 1 ayda 100-150 TL düşmesi normal mi ve Kipa'da garanti sorun olur mu ?
Evet en son 1650 tl idi gecen gun baktim 1500 tlye cekmisler fiyati. Ne zaman gitsem teknoloji bolumunun kasasi baya kalabalik. Alan var demekki. Hepsiburada da 1300 tl. Hangisi guvenilir geliyorsa. Nasil iyi fiyat demi?

Garantiyi zaten kipa vermez ki. Ithalaci firma veriyor. Delta idi galiba distiribitor almaya giderseniz bir sorun. Kimdir bunun ithalatcisi diye.

tonystark1905

Asistan
Reaksiyon puanı
6
5 yıl önce Kipa'dan laptop aldım, garanti ile ilgili bir sorun yok. Sonuçta içinden çıkıyor kutunun ama laptop'ım hiç garantiye gitmedi. Teknosa, vatan gibi laptop'ı alıp onlar mı yolluyor yoksa sen mi ilgileniyorsun bilmiyorum.

ZGS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşimde de LG G4 var ve çok memnun ama etrafımda HTC ve İphone 5s önerenler de çok ayrıca son zamanlarda aklıma Huawei Mate 7 takıldı ama dediğim gibi telefonlardan pek anlamadığım için aklım baya baya karışmış durumda

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
5 yıl önce Kipa'dan laptop aldım, garanti ile ilgili bir sorun yok. Sonuçta içinden çıkıyor kutunun ama laptop'ım hiç garantiye gitmedi. Teknosa, vatan gibi laptop'ı alıp onlar mı yolluyor yoksa sen mi ilgileniyorsun bilmiyorum.
Vatanda teknosa da magazadaya goturuyorsun onlar gonderiyor servise. Gelince de ariyolar ordan magazadan gidip aliyon.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Kardeşimde de LG G4 var ve çok memnun ama etrafımda HTC ve İphone 5s önerenler de çok ayrıca son zamanlarda aklıma Huawei Mate 7 takıldı ama dediğim gibi telefonlardan pek anlamadığım için aklım baya baya karışmış durumda
Lg g4 iyidir. Fiyat performans urunu suanda. Onun verdigi ekran ve kamrayi her cihaz veremiyor.

Htc yani ne diyim simdi. Alinmaz htc. Kasa malzemesi guzel, sense arayuzu guzel akici stabil ram tuketmiyor. Ee geriye kalan? Hitmisler a9 a orta segment islemci takmislar 2500 lora para istiyorlar. Sacmalik. M8 m9 a baksak. Gene kasa guzel ekran da bir zevk veren yon yok. Kamera desen hic iyi degil. Batarya desen oda iyi gitmiyor. Ee neyine para vercen. Kasa metal, arayuzu sense diyemi o kadar para vercen. Yapma bosver.

Iphone 5s bak o guzel. Ama 1500 tl o yastaki bir cihaza cok. Cikali kac yil oldu daha yeni yeni 1500e dustu. Hele simdi lg g4 gibi guclu bir fiyat rakibi var. Yani sen bilirsin ama ben g4 var diye 5s dusunmezdim. Haa boyle degisim urunu falan 1200e denk getirirsen ben iphone istiyom dersen al ama. Genede g4 daha iyi.

Huawei mate 7 mi? Aman ne yaptin. Oara israfinin hayat bulmis hali urunlerden biri. Bir islemci takmislar alete gpu birimi fii tarihinden kalma.mali t628 gpu ile birsey yapamazsin.

Suan 1500 e lg g4 en iyi tercih. Snapdragon 808 islemci ve var 3gb ram var 32 gb hafiza kamera dehset ekrsn dehset bu fiyata boylr urun yok. Bu arafa 1500 tlye diyoz ama oda kipa nin hatrina. Media marktte falan hala 1800 tl. Firsattir bu 1500 tl.