1500 ₺ Akıllı Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

michellster

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese Selam,

Bütçemi yukarıda belirttim. 2 telefon arasında kaldım. Galax A20s ve Huawei P Smart 2019.

Telefonda oyun falan oynanmayacak. Sosyal medya, arama vs. Sizce hangisini almalıyım?

İkinci sorum ise örneğin A20s in 2GB RAM var ve Android 9 yüklü. Android 9 bu cihazda kasma donmaya neden olur mu? Huawei içinde geçerli sorum..

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Alacağın telefonda şunlara dikkat etmeni tavsiye ederim; type-c şarj girişi ve en az 64 gb. Günümüzde mobil uygulamaların güncellemeleri artık büyük boyutlara dayandı. Ilerleyen zamanda hafıza açısından sıkıntı çekmek kötü olur. 32 gb telefon alsan zaten bir kısmı android işletim sistemine bir kısmı ön yüklü uygulamalara ayırıyor ve kullanıcıya birşey kalmıyor. 64 lük bir telefon almanı tavsiye ederim o yüzden.
General mobile gm 9 pro
Xiaomi redmi 8
Oppo a5 2020
Huawei p20 lite
Samsung galaxy a40
meizu x8
Bu telefonların videolarını izle. Hızlı şarj durumlarına bak. Ne kadar sürede şarj oluyor. Batarya kullanım süresi ne kadar. Sonrasında kronik sıkıntılae var mı? Bunlara bak.Senin aklına hangisi yatarsa onu al.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Herkese Selam,

Bütçemi yukarıda belirttim. 2 telefon arasında kaldım. Galax A20s ve Huawei P Smart 2019.

Telefonda oyun falan oynanmayacak. Sosyal medya, arama vs. Sizce hangisini almalıyım?

İkinci sorum ise örneğin A20s in 2GB RAM var ve Android 9 yüklü. Android 9 bu cihazda kasma donmaya neden olur mu? Huawei içinde geçerli sorum..
Ikiside alınmaz.Xiaomi mi a3 veya redmi note 8 al geç.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Herkese Selam,

Bu bütçede en mantıklı seçenek RN8 ve Mi A3'tür. Ekran ve arayüz dışında pek bir farkları yok.

Matematik Dehası

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Redmi Note 8 Pro öneriyorum
Şarj ömrü çok iyi oyun oynamazsanız 1 gününüzü rahat götürür üstelik ilerde oyun oynarsanız bile kasma donma vs. Olmaz. İyi günler.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Buyrun vatan bilgisayar üzerinden

Yerli cihaz olduğu için kredi kartına 6 taksit var diye biliyorum ayrıca.

Müthiş cihaz GM9 Pro. Bahsi geçen cihazlara bin basar.