1500-1800 TL arası Telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

Berkealp1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba kendime yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum.Kamerası iyi olursa benim için çok iyi.Pubg tarzı oyunlar oynamayıda cok seviyorum.Yalnız hangi telefonu secsem karar vermedim bana biraz fikir verebilirmisiniz?

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Merhaba kendime yeni bir telefon almayı düşünüyorum.Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum.Kamerası iyi olursa benim için çok iyi.Pubg tarzı oyunlar oynamayıda cok seviyorum.Yalnız hangi telefonu secsem karar vermedim bana biraz fikir verebilirmisiniz?
RN8
Realme 5 Pro

Berkealp1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Cidden realme 5 in fiyatı artmış düşebilirmi yoksa rn8 mi alayım

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Hocam dalga geçiyor olmalısınız ne ara 2500'e fırladı bunun fiyatı en son 1700-1800 tl idi
Maalesef hocam bende yazın realme 5 pro istiyordum mecbur rn8 veya turan GSM den mi9t alcaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cidden realme 5 in fiyatı artmış düşebilirmi yoksa rn8 mi alayım
Düşermi bilmiyorum ama bende aynı durumdayım bekleyip göreceğiz bende rn8 alacağım herhalde.

nteklik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
abi Realme X50 X2 ve pro modelleri ülkemize gelecek mi bilgin var mı ?
Artı Realme 6 Pro ve Redmi Note 9 Pro Max takribi ne zaman ve hangi fiyat bandında gelir?
Bir de önceliği bütçesi doğrultusunda Kamera&Batarya olan birisi için bu ikisinden hangisi dersiniz arkadaşlar?

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Artı Realme 6 Pro ve Redmi Note 9 Pro Max takribi ne zaman ve hangi fiyat bandında gelir?
Bir de önceliği bütçesi doğrultusunda Kamera&Batarya olan birisi için bu ikisinden hangisi dersiniz arkadaşlar?
Realme 6 pro Nisan başı gelecek diyorlar Redmi note 9 pro ise Mayıs başında gelirmiş. Kamera ve batarya olarak Redmi note 9 pro daha iyi.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Benim tahminim bu iki telefon en baba 2500'den girer 3000'den girerse babayı alır gerçi Realme dengesiz ne yapacağı belli değil XT modelini 3000'den soktuysa 6 serisini kaçtan sokar Allah bilir
bu ikisinden ben Realme 6 Pro'yu tercih ederdim fakat iki telefonda ekrandan kaybediyor çünkü IPS panel kullanıyor
RN9 Pro biraz sönük kaldı RN8 Pro'nun üzerine fazla bir şey koymamışlar sanki ayrıca Pro Max ile aralarında sadece mp ve ram farkı var akıllı telefon pazarında en nefret ettiğim olaylardan biri de budur bu arada RN9 tanıtılmadı bu bir tek benim dikkatimi mi çekiyor acaba ?

yasarl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
kara borsadan mi8 se mi 9 se redmi note 8pro alabilirsin tek sorun garanti yok :) bnde öyle almıştım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Realme 6 pro Nisan başı gelecek diyorlar Redmi note 9 pro ise Mayıs başında gelirmiş. Kamera ve batarya olarak Redmi note 9 pro daha iyi.
realme 6 pro nisan başında gelirse haziran temmuz'a kadar olması gereken fiyata iner zaten ablamın haziran temmuzdan önce telefon almasına imkan yok

kara borsadan mi8 se mi 9 se redmi note 8pro alabilirsin tek sorun garanti yok :) bnde öyle almıştım
ekran takıntısı varsa RN8 Pro'dan uzak durmalı

yasarl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
realme 6 pro nisan başında gelirse haziran temmuz'a kadar olması gereken fiyata iner zaten ablamın haziran temmuzdan önce telefon almasına imkan yok

ekran takıntısı varsa RN8 Pro'dan uzak durmalı
Artık o kendisinin bileceği bi iş iyi araştırma yapması gerek

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Redmi note 8,mi a3

Son mesajlar