1500-1700 TL arasında iPhone mu Android mi ?

0 iPhone 5s mi yoksa 2.el iPhone 6 mı ?

• 0 iPhone 5s

Kullanılan: 1 20.0%
  • 2.el iPhone 6

Kullanılan: 4 80.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar aklıma takıldı sizce orta segment fiyatında bir kişi android mi almalıdır iOS mu ?Burada kriter tamamen iOS ya da Android fanboyluğu değil, uzun vadede kullanım.Bir kişi alacağı telefonunun en az 4 sene kullanabilmeyi istiyorsa iOS mu tercih etmelidir Android mi ?(Not:Aynı zamanda kendim içinde soruyorum cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler.)

giskur11

Müdavim
Reaksiyon puanı
160
Ben farklı bir yaklaşımda bulunayım telefon ios olsun android olsun 4 yıl içinde bataryası feci bir şekilde ölecektir.

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
O da doğru en fazla 2-3 yıl gider.

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Üniversiteye kadar beni idare etsin ondan sonra tamamdır zaten :) Ve cevaplarınız için teşekkür ederim şu an iPhone 6 almayı düşünüyorum.Yalnız şöyle bir sorum olacak.Ben bilgisayardan telefona dosya atmayı severim.iPhone'ların bağlantı şekilleri değişik onu biliyorum.iPhone'u pc ye nasıl bağlarız ?Ve iPhone 6 hafıza kartı desteklemiyordu dimi ?

antikkopma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fakirseniz iphone almayın orjinal dışı zarar verirsiniz telefona. çok zor dışarıdan birşey atmak!

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
fakirseniz iphone almayın orjinal dışı zarar verirsiniz telefona. çok zor dışarıdan birşey atmak!
Yalnız...Biraz iğneleyici oldu sanki...Bigisayardan müzik falan atardım sadece,telefona indirsemde olur...

SÜLEYMAN EROĞLU

Öğrenci
Reaksiyon puanı
32
Bence üstüne 100 tl daha koyabiliyorsan hepsiburadadan 1800 TL ithalatçı garantili G5 almanı öneririm.Donanım olarak çok üst düzey bir telefon ve hem de bataryası değiştirilebiliyor.Ben 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Snapdragon 820 işlemcisi,Adreno 530 grafik işlemcisi,4 gb rami,mükemmel kamerası ve ekstra geniş açılı kamerasi,Quickcharge 3.0 özelliği ve USB Type C bağlantısı olsun gerçekten çok üst düzey bir telefon.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
496
Yalnız...Biraz iğneleyici oldu sanki...Bigisayardan müzik falan atardım sadece,telefona indirsemde olur...

Müzik falan atabiliyorsun kardeşim ama app atamıyorsun diye biliyorum. En kötü Spotify, Fizy gibi programları indirip oralardan müzik dinleyebilirsin

CrusherX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Bence üstüne 100 tl daha koyabiliyorsan hepsiburadadan 1800 TL ithalatçı garantili G5 almanı öneririm.Donanım olarak çok üst düzey bir telefon ve hem de bataryası değiştirilebiliyor.Ben 1 aydır kullanıyorum ve çok memnunum.Snapdragon 820 işlemcisi,Adreno 530 grafik işlemcisi,4 gb rami,mükemmel kamerası ve ekstra geniş açılı kamerasi,Quickcharge 3.0 özelliği ve USB Type C bağlantısı olsun gerçekten çok üst düzey bir telefon.
Yok kardeşim hem o kadar bütçem yok maalesef hem de androidden sıkıldım biraz da iOS da takılmak istiyorum bi bakayım neymiş şu meşhur iOS işletim sistemi :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Xiaomi Mi 5 al bak keyfine :) bendekini de satılığa çıkartayım şimdi forum üzerinden.

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
496
Xiaomi Mi 5 al bak keyfine :) bendekini de satılığa çıkartayım şimdi forum üzerinden.

Yahu o Xiaomi yi nerden alıyorsunuz ? Kendi distribütörleri elimizde yok diyor ? Ben mi yanlış biliyorum ?

gokhan999

Doçent
Reaksiyon puanı
76
Üniversiteye kadar beni idare etsin ondan sonra tamamdır zaten :) Ve cevaplarınız için teşekkür ederim şu an iPhone 6 almayı düşünüyorum.Yalnız şöyle bir sorum olacak.Ben bilgisayardan telefona dosya atmayı severim.iPhone'ların bağlantı şekilleri değişik onu biliyorum.iPhone'u pc ye nasıl bağlarız ?Ve iPhone 6 hafıza kartı desteklemiyordu dimi ?
İTunes ile müzik video atabiliyorsun. Programsız ise fotoğraf atıyorsun.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dostum valla 2el olduğuna bakma sonuçta iphone 6 :D
almadan önce şunu diyim sana daha önce iphone 6 kullanıcısıyım android 'e geçtim şuan sana şunu demek istiyorum oyun oynayan birisiysen alma derim aşırı ısınıyor patlayacak durma geliyor resmen ben o yüzden oyun oynayanlara tavsiye etmiyorum git 2 el 1700TL ona verecene LG G4 veyada Note 4 al vatan dan

Honor_Khomore

Doçent
Reaksiyon puanı
125
Yok kardeşim hem o kadar bütçem yok maalesef hem de androidden sıkıldım biraz da iOS da takılmak istiyorum bi bakayım neymiş şu meşhur iOS işletim sistemi :)
O meşhur işletim sistemini stabil olarak o iki telefonun her ikisinde de ancak ve ancak taş çatlasa 2 sene boyunca görürsün. O fiyatlara iPhone 6 veya 5s almak "Benim iPhone' um var." demek içindir bence. Bütçen dahilinde en iyi telefon fiyat/performans telefonu Reeder P10s. Şu videoyu izle ne demek istediğimi anlarsın. iPhone stabilitesini kullanmak istiyorsan da en aşağı ₺2.000 bandındaki iPhone SE' ye bakman gerekecektir. Bu saatten sonra iPhone SE altı cihazlar üzer demedi deme.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
O meşhur işletim sistemini stabil olarak o iki telefonun her ikisinde de ancak ve ancak taş çatlasa 2 sene boyunca görürsün. O fiyatlara iPhone 6 veya 5s almak "Benim iPhone' um var." demek içindir bence. Bütçen dahilinde en iyi telefon fiyat/performans telefonu Reeder P10s. Şu videoyu izle ne demek istediğimi anlarsın. iPhone stabilitesini kullanmak istiyorsan da en aşağı ₺2.000 bandındaki iPhone SE' ye bakman gerekecektir. Bu saatten sonra iPhone SE altı cihazlar üzer demedi deme.

Valla LG G4 'ün Şuan Teknosada 1500TL Fiyatı Var 10 Gün Sona Para Çekicem 10 Güne Kadar Stoklarda Biterse Reeder P10S E Dönücem Tabi UKT sini İzlemeden Bişi Almicam

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Hepsiburada'dan LG G4 veya Xiomi mi 5'e bakın.