150 TL oyuncu kulaklığı

Bu konuyu okuyanlar

kadax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
150 tl bütcem var oyuncu kulaklığı arıyorum. Aradığım 2 tane kriter var birincisi rahat olmalı kulağımı veya kafamı ağrıtmamalı, ikincisi mikrofonu kötü olmasın. Bu fiyata iyi bir şey alamayacağımı biliyorum zaten ses kalitesi çok aramıyorum. 7.1 in ne kadar faydası var bilmiyorum ama 7.1 olsa iyi olabilir. Biraz araştırdım ve rampage, gamepower veya jamesdonkey karşıma çıktı. Ne önerirsiniz bekliyorum.

Mr. Joker

Asistan
Reaksiyon puanı
51
150 tl bütcem var oyuncu kulaklığı arıyorum. Aradığım 2 tane kriter var birincisi rahat olmalı kulağımı veya kafamı ağrıtmamalı, ikincisi mikrofonu kötü olmasın. Bu fiyata iyi bir şey alamayacağımı biliyorum zaten ses kalitesi çok aramıyorum. 7.1 in ne kadar faydası var bilmiyorum ama 7.1 olsa iyi olabilir. Biraz araştırdım ve rampage, gamepower veya jamesdonkey karşıma çıktı. Ne önerirsiniz bekliyorum.
Bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık james donkey 710'dur ama sen tasarımı farklı olsun dersen james donkey 711 alabilirsin ama 710 ve 711 arasındaki fark 711'in tasarımı iyi ama 710'un kulak pedleri aşırı rahat sen karar verebilirsin arasında

kadax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
711'i güzel bulmuyorum 150 tl altında olursa daha iyi olur çünkü 150 tl düz yükliyim karta