150 Lira civarı kulaklık tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

dddaaaddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. 3-4 gündür kulakiçi kulaklıklara bakıyorum ama bir türlü karar veremedim. Bir sürü forum dolaştım ama çok seçenek var.

Sennheiser CX 300-II Precision
Sennheiser CX 3.00
Creatıve EP-830
Marshall Minör
Apple EarPods
AKG K serisi

bunlar arasında kaldım sizin tavsiyeleriniz neler? müzik olarak aşırı bass sevmiyorum genellikle slow rock veya normal rock dinliyorum. samsung note2 ve bilgisayarda kullanacağım.

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Earpod kullandım daha önce iphone la beraber suanda sennheiser cx3.00 kullanıyorum yeni aldım bende earpod birazda bass ağirlikli bi kulaklık basslari iyi veriyor suan ki senhiser cx 300 earpoddan daha iyi ben bass ağirlikli müzikler dinlediğim için bu kulaklıgı almiştim ama normal sesleri de cok iyi veriyor kulakiçi kulaklık oldugu için dısardaki sesleri kesiyor tamamen neredeyse, yine sorularınız olursa bu iki kulaklıkla ilgili cevaplaya bilirim buradaki arkadas cx3.00 ün detayli incelemesini yapmıs göz ata bilirsiniz

dddaaaddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi Piston 3(75TL) ve Sennheiser CX 3.00(139TL) arasında kaldım. Sizce hangisini alayım?

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Aralarında 2 kat fiyat farki var (ben piston kulaklıgı hiç kullanmadım eğer arkadaslardan earpoddan her anlamda daha iyi diyenler varsa piston u da deneye bilirsiniz) eğer uygun bişey alacaksanız earpod alin teknosada 80 tl ama 140 tl ye kulaklık alacaksanız kesinlikle senheiser cx3.00 senheiser ses konusunda kendisini kanıtlamıs bir firma

dddaaaddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sennheiser cx3.00 için bass kulaklığı diyorlar mid ve tizleri iyi değilmiş karar veremiyorum bir türlü yav

Omerov

Profesör
Reaksiyon puanı
53
sennheiser cx3.00 için bass kulaklığı diyorlar mid ve tizleri iyi değilmiş karar veremiyorum bir türlü yav
Bendeki kulaklık ta yeni suan bi kac gün bekleye bilirseniz kulaklıta ses tam oturduktan sonra mid ve tizleri kontrol ederim nasıl verdiğini yazarim buradan ama ilk izlenimim sesleri temiz net ve güzel veriyor mid li tizli müziklerde asırı bir bass yuklemesi yok sesler gayet temiz ayrıca @Jiraiya06 kulaklıgı benden önce almişti linkini yukarıda paylaştiğim inceleme konusundan bilgi ala bilirsin kendisinden de :)

dddaaaddd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim şu an vatan bilgisayardan sipariş veriyorum 3 günlük araştırma sonucunda en uygunu bu heralde