15 Yaşındayım Nasıl Para Kazanabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Kayzıy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, 15 yaşındayım ve bazı hedeflerim var ve para biriktirmek istiyorum. 15 yaşımda nasil cüzi bir miktarda olsa nasıl para kazanabilirsin acaba ?

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bende aralıkta 15 yaşıma giricem sana tavsiyem korona bitince kodlama öğrenmem eğer öğrenirsen erken yaşta ciddi paralar kazanmaya başlayabilrsin eğer daha erken kaazanmak istiyorsan adobe uygulamalırını öğrenip (youtube udemy vs yerlerden öğrenebilirsin) logo tasarımı vs ile para kazanabilirsin ama hiçbiri kolay değil istikrar istiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

eğer güçlü bir iraden yoksa saçma bir şey yapıp fenomen olabilirsin.

Kayzıy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Web sitesi tasarlamayı ve yapmayı öğrenip ,logo tasarlayıp yapabilirsin web sitesi yapımı 300 tl den başlıyor bionlukta
Biraz araştırdım acaba. ne gibi sitelerden satış yapabilirim acaba? Bir site önerir misiniz güvenilir, popüler olan.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
Fiverr olabilir uluslararası bir site veya bionluk türkiyede iş almak istiyorsan.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Buradaki en klas hater kendisi.

Ne olduğunu bilmediğin için okumanı öneririm kendini tanımış olursun.

Hater: anlamı nefret eden

Kullanıldığı yerler: Hiç bir şeye uğraşmayan uğraşıp yükselen insanlardan da nefret eden yükselmek yerine yükseklerdekini aşağı çekme kafa yapısına sahip sorunlu bireyler.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
560
Merhaba, 15 yaşındayım ve bazı hedeflerim var ve para biriktirmek istiyorum. 15 yaşımda nasil cüzi bir miktarda olsa nasıl para kazanabilirsin acaba ?
1- Websitesi olusturup kendinize ait logo vb. kendinizi geliştirin.
2- Link kısaltın ve para kazanın.
3- Oyun oynayın ve oyunda kendinizi geliştirip item/hesap satın ödüllü turnuvalara katılın.
4- Basit işlerde çırak vb. çalışabilirsiniz.

Filozofren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dostum kendine bir domain ve hosting alarak bir yerden başlayabilirsin. Logonu bir grafik programı yükleyerek kendin yap, kurcalayarak öğrenebilirsin. Bu sırada makale yazarlığı yaparak para kazanabilirsin. Eğer photoshop gibi programları öğrenebilirsen ücretli logo yapa bilirsin. İllaki profesyonel olmana gerek yok basit logoları uygun fiyatlara yapabilirsin. İnternetten para kazanmak artık çok kolay biraz araştırma içine girersen eminim kazanırsın.

KRZMNİTK

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,067
Ailen adına bi hesap açıp borsa oynayabilirsin. Eğer bi günde paranı ikiye katlamak gibi bir hedefin yoksa borsa sana ilk başlarda az az ama paran arttıkça bol bol para kazanmaya başlarsın. Ben kişisel olarak oynuyorum ve cidden ayda 3-4 bine varan kazancın olabiliyor. Tabi bu arada oynayacağın hisseleri biraz araştırman gerekiyor. Grafiklerini iyi inceleyip o hisseyle ilgili haberleri okuyabilir sin.

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
Ailen adına bi hesap açıp borsa oynayabilirsin. Eğer bi günde paranı ikiye katlamak gibi bir hedefin yoksa borsa sana ilk başlarda az az ama paran arttıkça bol bol para kazanmaya başlarsın. Ben kişisel olarak oynuyorum ve cidden ayda 3-4 bine varan kazancın olabiliyor. Tabi bu arada oynayacağın hisseleri biraz araştırman gerekiyor. Grafiklerini iyi inceleyip o hisseyle ilgili haberleri okuyabilir sin.

Son 1 haftadır banka hisseleri uçuyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşın da dediği gibi borsada ufak bir portföyle kazanmaya başlayabilirsin. Tabi kazanmak diyoruz ama kaybetme ihtimalini de göz ardı etme. Milletin söylediği hisselere paranı basma. Araştır, yatır, bekle, kazan.

mute100

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
15 yaşında ki bir arkadaşa borsa önerisi yapanlar :D

cenkkkk

Doçent
Reaksiyon puanı
373
15 yaşında ki bir arkadaşa borsa önerisi yapanlar :D
15 yaşında gayette yatırım bilgisi elde edebilir. 15 yaşındaki bir insan merak ederse, azim ederse kendi parasını kendisi bile kazanır. Grafik yorumlama ve analizleri öğrenerek gelecekte donanımlı bir şekilde ciddi paralar kazanabilir. Akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememişler. İsteyen neler neler yapar :D

mute100

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
15 yaşında gayette yatırım bilgisi elde edebilir. 15 yaşındaki bir insan merak ederse, azim ederse kendi parasını kendisi bile kazanır. Grafik yorumlama ve analizleri öğrenerek gelecekte donanımlı bir şekilde ciddi paralar kazanabilir. Akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememişler. İsteyen neler neler yapar :D
Elbette çok büyük işler başarır ben onu demek istemedim ki zaten. Biraz empati yapalım 15 yaşında bir insan 7. sınıfa gidiyor olabilir. Peki sizin 7. sınıfa giden bir oğlunuz yada kızınız var ve baba para lazım ve borsaya yatırmak için senin hesabların lazım kredi kartın lazım dese sen hemen bütün kartlarını al oğlum yada kızım bol bol borsaya yatırım yap dermisin. Benim ifade etmeye çalıştığım şey tam da bu idi.

Ayrıca madem ki internetten para kazanmaya grefiker olmaya vs teşfik ediyoruz gelsin benim kazandığım site de oda kazansın konuya ilgi büyük ama kimse pek inanmıyor. internetten yazı yazarak para kazanan ve benim tavsiye ettiğim sitede para kazananların ödemeleri ile alakalı kanıtlara buradan bakabilirsiniz.

MendeburMarul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
PhP öğren script yap sat - oyun hesabı alsat - scrip aracılığı yap ondan komisyon elde et.