15 yaşındaki hacker, 90 günde 259 şirketi hackledi

Bu konuyu okuyanlar

Google Android

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
25.000 siteyi hackleyen arkadas 300mbps sinirsiz neti mi var merak etmedim degil dogrusu. sonra 25.000 hacklenicek siteyi nerden bulmus o da ayri mesele :D
ya alemsiniz ya :p arkadas aticaksaniz yumusak atin buyuk de olsa yenilebilecek bisey olsun demi yani :D

Daha önceden hedef olarak seçtiğimiz siteleri 100 kişilik bir grupla DDOS saldırı yöntemiyle kapattık.(Siteler israil sitesiydi)

Ayrıca sitemi isteyen arkadaşlarada site adı özel mesaj olarak gönderildi.
Benim salladığım bir şey yok burda isteyene saydığım özelliklerdeki referanslarımıda gösterebilirim.

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bence haber o kadarda abartılacak birşey değil 4.5 yıldır "Hack" işindeyim 1 gecede 25.000 küsür site indirdiğimizi bilirim ki 3 ayda 259 site biraz pasif kalıyor...

"İndirdiğimizi..." :)

Yani bir grup halinde toplu saldırıyorsunuz ve dünyada bilmem kaç tane botlarınız var :)

Çocuk tek başına yapmış bunları. Biraz daha ince düşünelim. :)

Google Android

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"İndirdiğimizi..." :)

Yani bir grup halinde toplu saldırıyorsunuz ve dünyada bilmem kaç tane botlarınız var :)

Çocuk tek başına yapmış bunları. Biraz daha ince düşünelim. :)

3 ayda 259 site, günde 4 site hacklersen 3 ayda 360 site hacklersin.sadece Google dorkları ile günde 30-40'a yakın site hacklenebilir :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İyi hacker'ları herkes bilir. En iyi hacker'ları kimse bilmez. ( Hacker'lar arasında kullanılan bir sözdür bu.Çünkü en iyi hacker'lar en önemli şeyin gizlilik olduğunu bildiğinden kendilerini deşifre etmezler,ne sözle ne de arkalarında bıraktıkları izlerle)

;) bu da sağdan soldan bulduğu programlarla brute force yaparak msn patlattım diye ortada gezen(ki aslında patlatamazlar),bir domain alıp index'i değiştirip heykıd bay heykır cojuq yazan tiplere gelsin :D

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Daha önceden hedef olarak seçtiğimiz siteleri 100 kişilik bir grupla DDOS saldırı yöntemiyle kapattık.(Siteler israil sitesiydi)

Ayrıca sitemi isteyen arkadaşlarada site adı özel mesaj olarak gönderildi.
Benim salladığım bir şey yok burda isteyene saydığım özelliklerdeki referanslarımıda gösterebilirim.

türkiye senin gibilerle dolu zaten.yapmıştık etmiştik.gerekirse bizde yaparız.Ama hep boş konuşmalar laf var icraat yok...

akinov5

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bence haber o kadarda abartılacak birşey değil 4.5 yıldır "Hack" işindeyim 1 gecede 25.000 küsür site indirdiğimizi bilirim ki 3 ayda 259 site biraz pasif kalıyor...
Boş yapma kardeşim yaa :D. 4.5 senedir bu işin içinde olsaydın kendini deşifre etmeyecek kadar akıl edebilirdin. Kimbilir hangi abinden bot buldunda FTP pw si 123 vb olan sitelerin indexini değiştirdin :D

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi deyip sdn'i de heykleyecek arkadaş,kızdırmayın oluum şurda iki muhabbetin belini kırıyoruz :D

BEFEGA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
3 ayda 259 site, günde 4 site hacklersen 3 ayda 360 site hacklersin.sadece Google dorkları ile günde 30-40'a yakın site hacklenebilir :)

Peki şöyle bir soru sorayım hacklemek nedir ? Yani bu kavramı tanımlayan bir şey var mıdır ? Ne yaptığında hack yapmış oluyorsun ? Yani bir siteye index atmakla o siteyi hacklemiş mi kabul ediyorsun ? Yoksa sitenin tüm panelini ve FTP sini ele geçirince mi ?

Bu dediklerimin cevabını bir ver ve kendini sorguya çek sonra düşün acaba o yaptıklarım(ız) hack mi diye ?

Google Android

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hacklemek demek hedef seçtiğin siteyi ele geçirmek demek ; ele geçirmekten kastım sitenin dosyalarına ve paneline ulaşabilmek demek.

Bir siteyi hack etmek iş olmuyor malesef eğer kaliteli bir hacker isen güvenlik zaafiyetlerinden yararlanıp o serverdaki tüm siteleri indirirsin.

Kendimide deşifre etmiyorum ki benim hacker olduğumu öğrendiniz elinize geçti yaptığım faaliyetlerimi görebiliyorsunuz hayır ben deşifre konusunda çok titizlik gösteririm VPS sunucunun birine bağlanıp daha sonra ondanda diğerine bağlanıp işimi hallederim.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
İlk defa, yaptığı bir işi söyleyen bir "haykır" gördüm :D

"lamer"

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Hacklemek demek hedef seçtiğin siteyi ele geçirmek demek ; ele geçirmekten kastım sitenin dosyalarına ve paneline ulaşabilmek demek.

Bir siteyi hack etmek iş olmuyor malesef eğer kaliteli bir hacker isen güvenlik zaafiyetlerinden yararlanıp o serverdaki tüm siteleri indirirsin.

Kendimide deşifre etmiyorum ki benim hacker olduğumu öğrendiniz elinize geçti yaptığım faaliyetlerimi görebiliyorsunuz hayır ben deşifre konusunda çok titizlik gösteririm VPS sunucunun birine bağlanıp daha sonra ondanda diğerine bağlanıp işimi hallederim.

bence git kumda oyna.senin bilgilerini sınardım.Ama yeri burası değil.bu arada kaç tane programlama dili biliyon.

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bende hackerimmm ama site dosyalarınıı çalcak kadar salak deilimm çalcann sona büssürü sıkıntıı böff onlarla uğrasamam yaniii :D

MasterFather

Müdavim
Reaksiyon puanı
59
Bende hackerimmm ama site dosyalarınıı çalcak kadar salak deilimm çalcann sona büssürü sıkıntıı böff onlarla uğrasamam yaniii :D
zaten türkiyenin %99.9'ı hacker.ama face veya twitter girmekden zaman kalmıyor.site hacklemeye.:D

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bendee hackerimmm ama şirket dosyalarına site dosyalarını çalcak kadar salak değilimm :dil:sona polis moliss cart curt onla mı uğraşcam böff :D

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

he abisi he

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Bende Hacker'im kendi bilgisayarımı bi Hack'ledim Bir daha bilgisayar açılmadı format atıp zor açtım.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Vay arkadaş önüne gelen hacker olmuş, ağzı olan konuşmuş. Hele bir de olayı zekaya bağlayanlar var ki o da ayrı mesele :D

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O 'hacker'im diyen arkadaş:
Az ufak at bence. Bir kere gelip burada ben hackerim demenin mantığı ne?
Gündüz kızlarla gezip facede mesajlaşıp günde 1 2 saat hack forumlarına girdin diye hacker mi oldun?

Hacker isen eğer bana C ile yazdığın programları göster .
Assembly?
Eğer hackersan gel sama işlemcı hakkında sorular sorayım.
Eğer dediğin gibi hacker isen işlemciyi sular seller gibi bilmelisin.

Asm ile kaç tane program kırdın ?

Allah'ın script kiddie si seni ;)

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
O 'hacker'im diyen arkadaş:
Az ufak at bence. Bir kere gelip burada ben hackerim demenin mantığı ne?
Gündüz kızlarla gezip facede mesajlaşıp günde 1 2 saat hack forumlarına girdin diye hacker mi oldun?

Hacker isen eğer bana C ile yazdığın programları göster .
Assembly?
Eğer hackersan gel sama işlemcı hakkında sorular sorayım.
Eğer dediğin gibi hacker isen işlemciyi sular seller gibi bilmelisin.

Asm ile kaç tane program kırdın ?

Allah'ın script kiddie si seni ;)

Hocam script kiddie yine iyi :D Lamer bunlar :D

MrJuckLees

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bana da deyinn :D bende pc hackliom istesemm site iş adamlarının pc sine grp çalarım ama polis molis cart curtt büssürü işş onla mı uğrascam böff :D

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=25201]cgrszone[/MENTION];
:D :D
Hocam lamerliğinde bir adabı vardır.Öyle değil mi? :)

Bence yukardaki [MENTION=278725]Sukrucann[/MENTION] arkadaş, diğer arkadaştan daha 'hacker'. :) :)

nobody946

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Ben hackerlığa bi ara merak salmıştım ki annemin gazabına uğradım :p

Google Android

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben sadece haberi yapılan kişiden daha iyi yapabileceğimi söylemiştim siz beni Türkiyenin en iyi hackerı,yazılımcısı durumuna getirdiniz.Ben sadece yaptıklarımı söyledim.Ayrıca siteleri MYSQL ve PHP zaafiyetleri ile hackleyebiliyorum.

Bildiğim yazılım dilleri : PHP,MYSQL ve JQUERY.