15 dakikalığına admin olsaydınız ne yapardınız?

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
15 dakikalığına SDN Forumda admin olsaydınız ne yapardınız?
Adminlik 15 dakikada bitmiyor, emek vererek forumun moderasyonunu sağlamakla görev sürence devam ediyor. Böyle bir görevde 15 dakikada yapabileceğin tek şey kurallara uymayanları banlamak olur. Herkesi banlamak gibi bir hayaliniz mi var sizin? :d

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,950

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
Adminlik 15 dakikada bitmiyor, emek vererek forumun moderasyonunu sağlamakla görev sürence devam ediyor. Böyle bir görevde 15 dakikada yapabileceğin tek şey kurallara uymayanları banlamak olur. Herkesi banlamak gibi bir hayaliniz mi var sizin? :d
dostum mizah yaptık

**İçerik düzenlendi. -atkaksoy501**

Son düzenleyen moderatör:

Recep Güngör

Asistan
Reaksiyon puanı
147
15 dakika boyunca foruma girmezdim.

Eğer foruma girmem şartsa, birbirleri ile sidik yarıştıran küçük yaştaki kullanıcıları 1 aylığına banlayabilirdim.

404 Error

Müdavim
Reaksiyon puanı
12,506
Forumda büyük bir değişiklik olurdu. Önce adını; "Imperium Romanum Forumium" yapardım. Sonra da çoğu şey de bronz, gümüş ve altın sikke ile olurdu. Mesela konu açmak veya rütbe atlamak gibi. Profil resmini, ismini ve de profilinize mesaj yazma özelliği için, altın öderdiniz gibi şeyler olurdu.
Sonra benden önceki bütün yönetimi öldürtürdüm. Praetorian suikastçilerine muhafızlarına altın sikkeler verip yaptırırdım. Bunlar Roma döneminde çok normal olan şeyler. Kendilerinden önceki imparatorları ve de ailesini öldürüyorlardı. Böylece 15 dakika değil sonsuza dek olurdum.
Yani diktatör imparator olurdum. Herkesten haraç alırdım. Karşı gelenleri kötü cezalar beklerdi. Artık tamamen banlanacakları ise idam ederdim.
Sonra da düşman forumlara saldırırdım. Bu saldırma ve ele geçirme işlerini Belisarius'a bırakırdım.
??

Reaksiyon puanı
1,193
Forum kuralları kısmına a2 Türkçe kullananlar için kısıtlama getirirdim.

"Pc mi nasıl bozarım" vb. gereksiz konuları açan kullanıcılara süresiz ban atardım.

Son düzenleme: