15.000tl Yayın için sistem önerisi

Bu konuyu okuyanlar

genzero

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar 15.000tl ortalam bütçem mevcut sadece sistem bileşenleri için tavsiye istiyorum amacım fps yönelikli o yüzden eğer 20k bütçe ayırırsan daha iyi olur dediğiniz bir sistem tavsiyesi olursa bütçeyi artırabilirim ama tabiki ne kadar uyguna olursa bir o kadarda geriye kalan miktar ile ışıklandırma kamera vs.. ayırabilicem yorumlarınızı bekliyorum.

genzero

Öğrenci
Monitör dahil mi?
Hayır hocam sadece kasa için öneri istiyorum mönitörlerim belli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör dahil mi? Yarına kadar bekleyebilir misiniz? Beklersen 1.30-2 saatimi sistem toplama için ayırabilirim :)
Tabiki yaklaşık 1-2 ay içerisinde alıcam yurt dışı çıkışları açılırsa hatta bizzat yurt dışından toplayıp alıp gelebilirim önümüzdeki pandemi sürecine bağlı tabiki.

Bu sistemi öneririm:

ΜΐЯЯo®

Profesör
Merhaba arkadaşlar 15.000tl ortalam bütçem mevcut sadece sistem bileşenleri için tavsiye istiyorum amacım fps yönelikli o yüzden eğer 20k bütçe ayırırsan daha iyi olur dediğiniz bir sistem tavsiyesi olursa bütçeyi artırabilirim ama tabiki ne kadar uyguna olursa bir o kadarda geriye kalan miktar ile ışıklandırma kamera vs.. ayırabilicem yorumlarınızı bekliyorum.
Bunu öneririm