14 pro max odaklama problemi

Bu konuyu okuyanlar

CumaliGöksu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar, 14 pro max 256GB modelini kullanıyorum. 3. Parti yazılımlarda(Instagram,Facebook,Whatsapp ve snapchat tarzı uygulamalarda) kamerayı açtığımda yakın bir çekim yapmak istediğimde odaklamıyor örneğin kimlik fotoğrafı çekeceğim ama ne kadar tam ekrana sığdırmaya çalışsam bulanık duruyor baya bi uzaktan çekince netleşiyor. Bu problemi nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?

Eren Batur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar, sorunun kaynağını bulabildiniz mi? Aynı sorun bende de var düzeltebildiyseniz nasıl yaptınız anlatır mısınız?

yiitaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selamlar, 14 pro max 256GB modelini kullanıyorum. 3. Parti yazılımlarda(Instagram,Facebook,Whatsapp ve snapchat tarzı uygulamalarda) kamerayı açtığımda yakın bir çekim yapmak istediğimde odaklamıyor örneğin kimlik fotoğrafı çekeceğim ama ne kadar tam ekrana sığdırmaya çalışsam bulanık duruyor baya bi uzaktan çekince netleşiyor. Bu problemi nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz?
Merhabalar, yeni yazılım güncellemesiyle düzelttiler diye biliyorum. Düzeldiyse geri dönüş yapabilir misiniz? Almayı düşünüyordum geçen ay ful böyle mesajlar gördüm bekleyeyim dedim.

Eren Batur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, yeni yazılım güncellemesiyle düzelttiler diye biliyorum. Düzeldiyse geri dönüş yapabilir misiniz? Almayı düşünüyordum geçen ay ful böyle mesajlar gördüm bekleyeyim dedim.
Düzeltilme yok hocan şuan aktif kullanıyorum yakında netlemiyor sadece kendi ana kamerasında yakını netliyor uygulamalar optimize edilmedi herhalde.

HyperSethRa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhabalar aynı problem bende de var. Ana kamerada odaklamayı yapıyor fakat dediğin gibi uygulamalarda yakın çekim yaparken odaklamıyor.