Yardım 14 Pro Max nereden alabilirim?

kardelen0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Günaydın ?
Şu an 11 kullanıyorum. iPhone satın aldıgım ilk andan beri müptelası oldum. Pahalı oluşunu biliyorum ama Android’e geçemiyorum artık asla.
Şimdi de 14 Pro Max istiyorum. Ankaradayım. Teknosa ve Mediamrkt,Vatanda yok, bulamıyorum. 1 Tb kalmıs. O da aşırı pahalı. Ben beyaz istiyorum. İnternette var sadece. Biraz araştırdım. Camı çatlak geldi muhatap bulamadım vs yprumları görünce direk eledim. Apple sitesi hakkında fikrim yok. Nerden alablrm ?
Turkcel magazalarında olablr belki ama üzerine aşırı kar mı koyarlar ?

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,837
Günaydın ?
Şu an 11 kullanıyorum. iPhone satın aldıgım ilk andan beri müptelası oldum. Pahalı oluşunu biliyorum ama Android’e geçemiyorum artık asla.
Şimdi de 14 Pro Max istiyorum. Ankaradayım. Teknosa ve Mediamrkt,Vatanda yok, bulamıyorum. 1 Tb kalmıs. O da aşırı pahalı. Ben beyaz istiyorum. İnternette var sadece. Biraz araştırdım. Camı çatlak geldi muhatap bulamadım vs yprumları görünce direk eledim. Apple sitesi hakkında fikrim yok. Nerden alablrm ?
Turkcel magazalarında olablr belki ama üzerine aşırı kar mı koyarlar ?
Apple'ın resmi web sitesinden ya da Turkcell mağazalarından alabilrisin. Turkcell mağazalarında fiyatlar genellikle perakende fiyatına yakın olur ancak belirli promosyonlar veya kampanyalar da olabilir. Camı çatlak gelme gibi sorunlar nadir olur ama yine de olursa Apple'ın müşteri hizmetleriyle iletişime geçecrek destek alabilirsin cnm.

Son mesajlar