1300 tl ve altı akıllı telefonlar

900-1300 tl arasındaki telefonlardan hangisini önerirsiniz?

• GM5 PLUS

• KAAN N1

• HUAWEİ P9 LITE

• SAMSUNG J7 PRIME

• XIAOMI MI5

• HONOR 7

• Nisan-Mayıs ayını bekle

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

nedim19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşlar merhaba şu an piyasada olan veya nisan-mayıs döneminde piyasaya çıkacak olan 1300 tl ve altı akıllı telefonlardan hangisini önerirsiniz?En azında delta garantili olması kaydıyla.

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Delta garantili olması ile garantili olmaması arasında pek bir fark yok onu belirtmekte fayda var :) Darbesiz telefonunun arkasını tornavidayla deldirip geri aldığını iddia eden kişiler var :)

GM5 plus ve bir benzeri olarak Lenovo Moto G4 plus bu fiyat bandında bence oldukça tercih edilesi ürünler.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Delta garantili olması ile garantili olmaması arasında pek bir fark yok onu belirtmekte fayda var :) Darbesiz telefonunun arkasını tornavidayla deldirip geri aldığını iddia eden kişiler var :)

GM5 plus ve bir benzeri olarak Lenovo Moto G4 plus bu fiyat bandında bence oldukça tercih edilesi ürünler.
Ciddi ciddi böyle yapan haysiyetsiz bir kuruluş var mı ? Ben evoyu yerden yerde vururdum. Meğer bunlar daha fenaymış

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ciddi ciddi böyle yapan haysiyetsiz bir kuruluş var mı ? Ben evoyu yerden yerde vururdum. Meğer bunlar daha fenaymış
Gerçek olup olmadığı konusunda yorum yapmam doğru olmaz, elimde Delta garantili C7 varken merak edip araştırmıştım. Hatta telefon değiştirmeye karar vermemin temel sebebi de bu garanti mevzusu diyebilirim. Su almış diyip geri dönen telefonlar mı ararsınız, hasarsız gidip hasarlı dönen mi...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Şikayet var diye bir site var ordan bu okudun bu durumları ? Genelde ben oraya bakıyorum ithalatçı olunca
Gerçek olup olmadığı konusunda yorum yapmam doğru olmaz, elimde Delta garantili C7 varken merak edip araştırmıştım. Hatta telefon değiştirmeye karar vermemin temel sebebi de bu garanti mevzusu diyebilirim. Su almış diyip geri dönen telefonlar mı ararsınız, hasarsız gidip hasarlı dönen mi...

Knock0ut

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Şikayet var diye bir site var ordan bu okudun bu durumları ? Genelde ben oraya bakıyorum ithalatçı olunca
Net hatırlamıyorum, sözlükler, forumlar ve oradan okuduğum kadarıyla kafamdan tamamen sildim ithalat garanti olayini ben :) Bu sebepten dolayı gerçekten yaşanıp yaşanmadığına dair kesin konuşamıyorum :)

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar merhaba şu an piyasada olan veya nisan-mayıs döneminde piyasaya çıkacak olan 1300 tl ve altı akıllı telefonlardan hangisini önerirsiniz?En azında delta garantili olması kaydıyla.
En donanımlısı ve Güçlüsü Mi 5.Sorusu olan varsa bana sorsun ben kullanıyorum.

moehard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Dostum bu fiyat aralığına sana sony m5 öneririm telefon küçük bir amiral gemisi özelliklerini taşıyor gayet akıcı bir telefon kendimde kullanıyorum istersen bir bak kafana takılan bir soru olursa yazabilirsin.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Listenizdeki modellerden xiaomi mit modelini tavsiye ederim. Ust seviye ozellikleri orta segment fiyatina veren bir urun. Tabi urunun kendisi guzel ve kesinlikle alinabilir bir urun ama ulkemizde garantisi saglayicilari iyi degil. Mi 5 ithalatci garantili satildigi icin ulkemizde en cok bilinen evo, delta, ritzy gibi teknik servisler tarafindan servis hizmeti veriliyor. Urunde kendiliginden bir ariza olussa bile, kullanici hatasi olmasa bile bunu ucret talep ederek yapiyorlar. Yani ha garantisi olmayan bir urunu bir telefon tamircisine goturmussunuz ha bunlara tamire vermissiniz pek fark etmiyor.

Diger modellerden de gm5lus ve kaan n1 modelleri gayet basarili modeller. Zaten bu modeller 1000-1300 tl bandinda tavsiye ettigimiz distributor garantili modeller icinde yer aliyor. Iki modelide elinize alip inceleyin hangisi hosunuza giderse. Gm5plus'in google tarafindan android one oldugu icin bir onceligi var guncelleme konusunda. Onun disinda arka kamerasi guzel. Kutu icerigi zengin. Ekrani bir tik daha guzel Kaan n1'in parmak izi sensoru var. Daha metal agirliklk bir kasaya sahip. Onunda kamera performansi guzel. Oyunlarda bir tik daha iyi gm5plus'a gore. Cunku helli p10 islemcisinin gpu birimi, snapdragon 617'nin gpu biriminden biraz daha guclu. Ama gundelik kullanimda iki islemcinin islem performansi cok yakin.