1300 ₺ Telefon Önerisi

Aklımda bu telefon var. Ancak bunun bir yeri bozulsa servisini nerede bulacaksın? Samsug desen görünümü hoş değil. İphone desen pahalı. Kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Whatsapp ve netflix çalıştırsın, kasmasın ve ısınmasın. Yıl önemli değil.

Ekimde telefonlar ucuzluyor 2. Ellerde telefonu alıp hemen satanlar var daha uygun oluyor redmi note 8 alabilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulursan redmi note 7 de olur

Timurid

Profesör
Aklımda bu telefon var. Ancak bunun bir yeri bozulsa servisini nerede bulacaksın? Samsug desen görünümü hoş değil. İphone desen pahalı. Kararsız kaldım. Önerilerinizi bekliyorum.
Not: Whatsapp ve netflix çalıştırsın, kasmasın ve ısınmasın. Yıl önemli değil.
telefonun 512 gb hafızası var diyor aslında telefonun 64gb hafızası var adam seni kandırıyor yani 😜😜 benim sana tavsiyem ikinci el gm 9 pro al ama ekimde şimdi pahalılar

Ekimde telefonlar ucuzluyor 2. Ellerde telefonu alıp hemen satanlar var daha uygun oluyor redmi note 8 alabilirsin

Bulursan redmi note 7 de olur
Teşekkür ederin cevapladığınız için. Technopat kullandığımdan buraya bakamadım. Redmi note 7 720p60 video açar mı. Pek bilgi yok o konuda. Kasmasın whatsapp youtube açsın ve ısınmasın yeter.

İphone ben de çok isterim fakat sdkart girişi lazım mp3 dinlemem lazım. Ama aklımda vardı iPhone.

Teşekkür ederin cevapladığınız için. Technopat kullandığımdan buraya bakamadım. Redmi note 7 720p60 video açar mı. Pek bilgi yok o konuda. Kasmasın whatsapp youtube açsın ve ısınmasın yeter.
-