13 Yaşında İnternetten Para Kazanmak?

Bu konuyu okuyanlar

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Bahane üretiyorsun sanki biraz.
Matematikte biraz normal. Çünkü konunun bir kısmını öğreniyorsun.
Sosyal için bir şey diyemeyeceğim. Ama lisede de tarih dersi en baştan başlıyor. Yani medeniyetin doğuşundan. Geçmişi öğrenmezsen geleceğe yön veremezsin. Geçmiş geleceğin aynasıdır bunu unutma. Ayrıca bu sosyal dersi için sana bir önerim var; Nikola Tesla , Thomas Edison gibi mucitlerin hayat hikayelerini oku veya belgeselini izle. Tarihe biraz yakınlaşmanı sağlayacaktır.
reis bahane üretmek kesinlikle değil matemtikte gerçekten bu durum çok oluyor diyorumki bunun kısayolu yokmu veya neden böyle farklı bir çözümü yokmu gibi şeyler düşünüyorum tamamen bu

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
reis bahane üretmek kesinlikle değil matemtikte gerçekten bu durum çok oluyor diyorumki bunun kısayolu yokmu veya neden böyle farklı bir çözümü yokmu gibi şeyler düşünüyorum tamamen bu
Çözüm yolları var. Hocalar anlatmayabilir kendin öğrenebilirsin. Ama çok mantıklı mı kısayollar? Bence değil. İşlem becerini geliştirmek daha iyi bence.

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Çözüm yolları var. Hocalar anlatmayabilir kendin öğrenebilirsin. Ama çok mantıklı mı kısayollar? Bence değil. İşlem becerini geliştirmek daha iyi bence.
bilmiyorum bu sorunu çözebilsem çok iyi olcak birde lgs ile tavsiyeler verebilirmisiniz 7. sınıfım kendimi hazırlamak istiyorum şimdiden birde aile üyelerim beni çok zorluyor test çöz onu yap bunu yap zorladıkları zamanda hep hevesim kaçıyo ve test çözerken uykum geliyoı

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
bilmiyorum bu sorunu çözebilsem çok iyi olcak birde lgs ile tavsiyeler verebilirmisiniz 7. sınıfım kendimi hazırlamak istiyorum şimdiden birde aile üyelerim beni çok zorluyor test çöz onu yap bunu yap zorladıkları zamanda hep hevesim kaçıyo ve test çözerken uykum geliyoı
Çok sıkmana gerek yok kendini yavaş yavaş başla. Mesela günde her dersten elindeki kitap sayısına göre soru çözebilirsin. .. soru çöz bir oyun oyna .. soru çöz başka bir şey yap böyle böyle her dersten .. soru çöz günde.
Zorlamalarına fırsat verme kendin görevlerini yap.
Gün içinde tek yapman gereken bunlar;
-her dersten kitap sayını söylersen (ders başına) ona göre söyleyeceğim günlük soru miktarını
-Konu tekrarı; Günlük işlediklerinizi tekrar et
Hafta sonu o haftayı tekrar et.
- Her gün 1 saat kitap oku.

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Çok sıkmana gerek yok kendini yavaş yavaş başla. Mesela günde her dersten elindeki kitap sayısına göre soru çözebilirsin. .. soru çöz bir oyun oyna .. soru çöz başka bir şey yap böyle böyle her dersten .. soru çöz günde.
Zorlamalarına fırsat verme kendin görevlerini yap.
Gün içinde tek yapman gereken bunlar;
-her dersten kitap sayını söylersen (ders başına) ona göre söyleyeceğim günlük soru miktarını
-Konu tekrarı; Günlük işlediklerinizi tekrar et
Hafta sonu o haftayı tekrar et.
- Her gün 1 saat kitap oku.
test kitabımı sayım her dersten bitane var

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
fiverr da freelancerlık yap. önce adobe illustrator öğren ama. sonra logo yap. ama o kadar kolay değil. gig'ini oluşturduktan sonra buraya at yorum yapalım

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Son düzenleme:

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Yasağı takma. Birşey olmaz.
Yasağı takma bir şey olmaz derken? Arkadaşlar bizim sizleri ne şekilde uyarmamız gerekiyor böyle mesajlar atmanız için? Suçu işliyorsunuz, bir de bir şey olmaz diyerek başkasını teşvik ediyorsunuz. Kendinize gelin. Sadece forumdan değil, devlet tarafından alacağınız cezaların farkına varın.

SharkFail

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Yasağı takma bir şey olmaz derken? Arkadaşlar bizim sizleri ne şekilde uyarmamız gerekiyor böyle mesajlar atmanız için? Suçu işliyorsunuz, bir de bir şey olmaz diyerek başkasını teşvik ediyorsunuz. Kendinize gelin. Sadece forumdan değil, devlet tarafından alacağınız cezaların farkına varın.
bencede yasağı boşvermemeliyiz en iyisi internetten kazanmkak

orkncan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bu yaşta olan azmine hayran kaldım

YahyaAlver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Wordpress yada blogger kullanarak site açabilirsin bilmiyorsan ve yapmak istiyorsan benle iletişime geç ben yardımcı olurum sana

Benimde bu konuda çalışmam gerek bana birşeyler katabilirmisiniz ? (Para kazanma konusunda)

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
@alpsadik, ben de biliyorum yasak oldugunu. Ancak toplum tarafından pek karşılık görmüyor. Maskeni tak bir şey olmaz.
Mademki yasak oldugunu sen de biliyorsun, ilk başta sözlü olarak uyarma rağmen ısrar ediyorsun, illegal içerik yayınlamaktan da ceza almayı da kabul ediyorsun demektir.

selimaksungur1

Doçent
Reaksiyon puanı
689
arkadaşlar internetten para kazanmak istiyorum 13 yaşındayım önerdiğiniz siteler varmıdır
youtube üzerinden birkaç saatlik derslerle photoshop // logo tasarım vs. öğren ve Yetenekli Freelancer Platformu sitesinde 10 tl - 20 tl gibi fiyatlara logo tasarlama / photoshop / video düzenleme gibi işlerle para kazanabilirsin
youtube tasarımcı dayı kanalına bir göz at derim

zaferrzulka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
13 Yaşında En iyi yapacağın şey ders çalışmak kardeşim,durumunu bilmiyorum ama şöyle bir önerim olsun mahallendeki bir berbere git ve yanına çırak olarak beni alır mısın de ancak öyle birşey olabilir onun dışında seni kimsenin bu yaşta çalıştıracağına inanmıyorum.Dediğim gibi derslerine çalış kendine iyi bir gelecek hazırla gerisi çorap söküğü gibi gelecektir emin olabilirsin. :)