123 Discord Drive

Bu konuyu okuyanlar

CyCrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
selamun aleykum ben discord nitro satın almak istiyordum fakat 123 discord drive kısmına ne yazacağım hakkında bir bilgim yok . bir bilginiz var mı?
asdasd.PNG

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
fatura adresi. detay girme. abc yazabilirsin ama adresini yazarsan daha doğru olur

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Arkadaşların dediğini boşver benim dediğimi dinle.
Ayarlardan faturalandırma kısmına kredi kartını ekledikten sonra adresini eklemeni isteyecek. Bu işlemi tamamlayıp kartı ekledikten sonra nitro satın alma kısmına gittiğinde sana kredi kartı ve adres girmeni istemeyip kayıtlı kart ile ödeme yapabilmen için seçenek çıkaracak. Bu konuyu 1 aylık bedava nitro geldiği için sorduğunu varsayıyorum. Ayrıca aboneliğini iptal etsen bile faturalandırma döneminin sonuna kadar nitroyu kullanmaya devam edebiliyorsun.

CyCrac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşların dediğini boşver benim dediğimi dinle.
Ayarlardan faturalandırma kısmına kredi kartını ekledikten sonra adresini eklemeni isteyecek. Bu işlemi tamamlayıp kartı ekledikten sonra nitro satın alma kısmına gittiğinde sana kredi kartı ve adres girmeni istemeyip kayıtlı kart ile ödeme yapabilmen için seçenek çıkaracak. Bu konuyu 1 aylık bedava nitro geldiği için sorduğunu varsayıyorum. Ayrıca aboneliğini iptal etsen bile faturalandırma döneminin sonuna kadar nitroyu kullanmaya devam edebiliyorsun.
teşekkürler ve aynen 1 aylık bedava geldiği için :D