1200 TL ye kadar telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ygtdmrzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Başlıkta belirttiğim üzere 1200 tl ye kadar ( eğer çok fark edeceğine inandığınız bi öneri olursa maks. 100 tl ekleyebilirim ) bi telefon önerisi yaparsanız çok iyi olur. Şu anda kullandığım telefonu sadece özelliklerine bakarak almıştım kullananlarla ilgili bi bilgi edinmemiştim daha sonra baya pişman oldum. O nedenle bu kez tavsiyelere kulak vermeyi düşünüyorum. Özellikler olarak kamera ve hız ( kasma ve donma sıkıntısı olmaması ) önemli. Buna göre tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

kiminnesi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony M5, kameraları ve hızı gayet iyi. Ama işlemcisi fazla güç tüketiyor şarj problemi olabilir. Bunun dışında Asus Zenfone Selfie önerebilirim. Asus'un şarj performansı daha iyi olacaktır ama M5'de bulunan kameralar kadar iyi olmayacaktır. Şarj benim için sorun degil diyosan ve suya toza dayanıklı olması senin için önemliyse M5'i seçmelisin. Şarj önemli diyosan Asus tercihimdir.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Bu aralar uzağım telefon konularına fakat Lg g3ün bin liraya kadar düştüğünü görmüştüm,5S'im var, G2'im suyla bir ilişkisi olmuştu,G3 olsa direk 5S'i bırakır onu alırdım,malzeme kalitesinden muzdarip olabilsende mükemmel bir telefon olduğunu söyleyebilirim G3ün..

ygtdmrzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sony M5, kameraları ve hızı gayet iyi. Ama işlemcisi fazla güç tüketiyor şarj problemi olabilir. Bunun dışında Asus Zenfone Selfie önerebilirim. Asus'un şarj performansı daha iyi olacaktır ama M5'de bulunan kameralar kadar iyi olmayacaktır. Şarj benim için sorun degil diyosan ve suya toza dayanıklı olması senin için önemliyse M5'i seçmelisin. Şarj önemli diyosan Asus tercihimdir.

Elimdeki sony telefonla baya sıkıntı yaşadım o nedenle sony konusunda şüpheliyim genel bişey midir yoksa aldığım telefonla mı ilgilidir bilemiyorum. Yine de tavsiye ettiğiniz iki telefon arasında bi değerlendirme yapıcam. Öneri için teşekkürler :)

Bu aralar uzağım telefon konularına fakat Lg g3ün bin liraya kadar düştüğünü görmüştüm,5S'im var, G2'im suyla bir ilişkisi olmuştu,G3 olsa direk 5S'i bırakır onu alırdım,malzeme kalitesinden muzdarip olabilsende mükemmel bir telefon olduğunu söyleyebilirim G3ün..

Şu ana kadar ios kullanmadım daha uzun ömürlü olduğu söyleniyo genelde elimdeki telefon çabuk iflas ettiği için temkinli davranıyorum biraz sizce g3 yaklaşık 1.5-2 sene idare eder mi dersiniz veya bütçeyi zorlayıp 5s alarak ios kullanmaya değer mi ?

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Önemli olan telefondan beklentiniz.Ona göre öneri yapalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Önemli olan telefondan beklentiniz.Ona göre öneri yapalım.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

1200 lira ya onerebilcegim cihazlar;

* asus zenfone 2 32GB: oyun performansi ve batarya konusunda oldukca basarili bir urun. Kamera konusunda ana kamerasi fiyatinin hakkini veriyor ama on kamerasindan beklentiniz yuksek olmasin. Oyun oynama amacli kullanilabilcek performansli bir urun.

* Sony xperia m5: teknoliji marketlerde 1500 tl fakat esnaf telefoncularda 1250-1300 tlye bulmak mumkun. Kamera performansi konusinda fiyatina gore basarili bir urun olan m5 oyun konusunda da tatmin edici bir performans sunuyor. Bataraya konusunda pek iyi oldugunu soyleyemem cunku.mediatek.hellio x10 islemcisini kullaniyor. Bu islemcide guc kullanimi konusunda pek iyi sayilmaz.

* asus zenfone selfi: adindan da anlasilcagi gibi selfi odakli gelismis bir on kameraya sahip olan model, snapdragon 615 islemcisi ile tatminkar bir performansi var. Oyun oynucaksaniz pek tavsiye etmem. Cunku.snapdragon.615 1080p ekranda orta seviyede oyun.oynatiyor. Ama gundlik islerde kesinlikle basarili bir.islemci. Ozetle kamera ve batarya konusunda memnun kalacaginiz bir urun. Bu aralar vatan bilgisayarda fiyatida dusmustu 1.099 tlye.

* lenovo vibe p1: 5000mah pili ve snapdragon 615 gibi tasarruflu bir islemci ile cok yogun kullanimda 2 gun pil suresi sunan basarili bir.urun. Ayrica parmak izi konuyucu gibi şık bir ozelligi de var. Gundelik kullanim icin.ve batarya performansi icin guzel bir cihaz.