Soru 11'e geçerken bölüm değişebilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Geçen dönem dil bölümü seçip kağıdı teslim ettim. Ama şu anda sayısala geçmek istiyorum. İnternetten baktığım kadarıyla idareyle konuştuğumda geçiş yapabiliyormuşum. Mümkün mü sayısala geçmem yoksa kaldım mı böyle?

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Geçen dönem dil bölümü seçip kağıdı teslim ettim. Ama şu anda sayısala geçmek istiyorum. İnternetten baktığım kadarıyla idareyle konuştuğumda geçiş yapabiliyormuşum. Mümkün mü sayısala geçmem yoksa kaldım mı böyle?
Evet, ilk hafta içerisinde değiştirilebiliyor diye biliyorum. 12'ye geçtiğiniz zaman da değiştirebiliyorsunuz. Ben dil bölümüne gidiyorum. 12'ye geçtim. Yine de merak ediyorsanız dil bölümünü sorunuz var ise cevaplayabilirim.

KTMR

Asistan
Reaksiyon puanı
128
Evet, ilk hafta içerisinde değiştirilebiliyor diye biliyorum. 12'ye geçtiğiniz zaman da değiştirebiliyorsunuz. Ben dil bölümüne gidiyorum. 12'ye geçtim. Yine de merak ediyorsanız dil bölümünü sorunuz var ise cevaplayabilirim.
Teşekkür ederim yanıtınız için. Dil bölümünü seçerken İngilizcemi geliştirirsem yazılım için kolaylık sağlar diye düşünmüştüm ama karar değişikliğine gittim şu an çok alakasız bir şekilde Uçak Mühendisliği istiyorum. Anlık heves gibi düşünebilirsiniz belki ama 6. sınıftan beri uçakları, modellerini vs. araştırıyorum.

Son mesajlar