1100 tl ye anakart önerirmisiniz

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Silin hocam bir taraflarınız şişmesin. Yanlış bilgi ile alakası yok forum fikir alışveriş yeri değil mi neden bu sefer mesajınızı silmiyoruz falan diyorsunuz ki? Hangi konuya da yazıp yazmamayı size soracaksam işimiz var o zaman.
AMD Babanın fabrikasımı ha ? gerçekler ortada kabullen. Sırf sen markayı seviyorsun diye kimse o ürünü almak zorunda değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fikir alışverişi değil net bir yargıyla yanlış bilgi veriyorsunuz. Bana tabii ki sormayacaksın ama kendi bilgili oldugun konuya yazıp, insanları yanlış yönlendirmemeni tavsiye ederim. Ha yapmayacağım dersen bu konuda kontrolü sağlamak da bana düşüyor. Üzerime düşeni yaparım. İnsanlar annesinin/babasının/kendisinin maaşını döküyor bu sistemlere. Sırf sen kullanıyorsun diye ya da o markayı seviyorsun diye kimse o ürünü almak zorunda değil.
Evet katılıyorum Kesinlikle AMD Fanboydan ne beklersin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuçta kabul ediyorsun. Değil mi? İnsanlar bir sistem için azbuz para vermiyor. Ailelerinin yada kendi emekleri ile o para biriktiriyorlar. Ki senin gibi Fanboy olup inatla devam ettirip ona daha kötü bir sistem aldırmana sebep olabilir.
Evet kesinlikle öyle Para kolay kazanılmıyor.

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gereksiz tartışma, bu arkadaşın sorunlu olduğunu önceden biliyordum. "2.el ekran kartı fanı bile alınmaz." diyen birisinden ne beklersin ki? 9100F vs 3100 arasındaki farklara bakarsın internetten, anakart ile CPU toplamına da bakıp kıyaslarsın. Konu sahibi sistemini çoktan almış zaten. Ek olarak, o SSD modeli kronik sorunludur. Keşke Zenith R3 512GB alsaydınız :)

Ahmet-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,042
Gereksiz tartışma, bu arkadaşın sorunlu olduğunu önceden biliyordum. "2.el ekran kartı fanı bile alınmaz." diyen birisinden ne beklersin ki? 9100F vs 3100 arasındaki farklara bakarsın internetten, anakart ile CPU toplamına da bakıp kıyaslarsın. Konu sahibi sistemini çoktan almış zaten. Ek olarak, o SSD modeli kronik sorunludur. Keşke Zenith R3 512GB alsaydınız :)

AMD Fanboy ne beklersin Moderatör @alpsadik sağolsun Tatile gönderdi arkadaşı ??