11 yaşındaki Kerem’in oyun kolu incelemesi

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
ShiftDelete.Net olarak YouTube kanalımızda teknolojiye dair farklı içerikler üretmeye devam ediyoruz. Teknoloji içerikleri üretirken ekibimize yeni bir isim daha kattık ve 11 yaşındaki Kerem bizler için ilk incelemesini çekti. Kerem’in Polosmart oyun kolu incelemesi ile karşınızdayız. 11 yaşında teknoloji editörü olur mu? Yeni transfer! Polosmart oyun kolu incelemesi: Fan ile farklı bir çözüm ShiftDelete.Net olarak […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

abcdefdfhgjas

Müdavim
Reaksiyon puanı
751
ShiftDelete.Net olarak YouTube kanalımızda teknolojiye dair farklı içerikler üretmeye devam ediyoruz. Teknoloji içerikleri üretirken ekibimize yeni bir isim daha kattık ve 11 yaşındaki Kerem bizler için ilk incelemesini çekti. Kerem’in Polosmart oyun kolu incelemesi ile karşınızdayız. 11 yaşında teknoloji editörü olur mu? Yeni transfer! Polosmart oyun kolu incelemesi: Fan ile farklı bir çözüm ShiftDelete.Net olarak […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.
Ben daha önce paylaştım 40 saniye falan daha erken: 11 Yaşındaki Kerem'in Shiftdelete.net'te ilk inceleme videosu

Ecomanya

Müdavim
Reaksiyon puanı
658
Merak ettim inceleyeceğim.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Murat abi bunu sevmedi.

CoffeX

Doçent
Reaksiyon puanı
518
Para olsa, 11 yaşındaki herkes yapabilir. Ben çok büyük bir başarı olarak görmüyorum.