1050Ti GTA 5 Fps problemi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

MEMOT22

Üyecik
Öncelikle herkese selam.Ben gtx 1050Ti i3 6100 kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır bu indirimlerde gta 5 satın aldım satın almadan önce internetten fps testlerini izledim ve fps şehir içindeyken 60-70 aralığındaydı videodaki adamda ben oyunu indirdiğimde ise şehir içinde 30-45 fps oynuyorum ayarları düşürüp yükseltmem pek fark ettirmiyor ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştım ayarları en yüksekte de oynasan en düşük te de oynasam 2-3 fps lik bir fark oluyor bunun bir çözümü var mıdır ? ?

Mert0

Profesör
Yasaklı
Ekran kartının ve işlemcinin kullanım yüzdelerini bizimle paylaşır mısınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver'ların güncel olduğundan emin misiniz?

Ben Rookie arkadaşımın hesabından yazıyorum. Darboğaz yapıyor olmalı. Grafikleri maksimuma alarak ve çözünürlüğü arttırarak bir nebze de olsa da çözebilirsin. Overclock da yapabilirsin.

Driverleri de kontrol et.

erayyuklu

Üyecik
Darboğaz yapıyor. Nvidia denetim masasında işlemciye yüklü bazı görevleri (eğer varsa physx vs) ekran kartına yükleyin . Yine de tavsiyem ekran kartınıza darboğaz yapmayacak daha performanslı bir işlemci almak. Umarım sorununuz kısa sürede çözülür

Eğer physx varsa derken physx detayi işlemciye bağlı ise demek istedim yanlış anlaşılmasın.

Praphis

Üyecik
Öncelikle herkese selam.Ben gtx 1050Ti i3 6100 kullanıyorum yaklaşık 1,5 yıldır bu indirimlerde gta 5 satın aldım satın almadan önce internetten fps testlerini izledim ve fps şehir içindeyken 60-70 aralığındaydı videodaki adamda ben oyunu indirdiğimde ise şehir içinde 30-45 fps oynuyorum ayarları düşürüp yükseltmem pek fark ettirmiyor ilk defa böyle bir sorun ile karşılaştım ayarları en yüksekte de oynasan en düşük te de oynasam 2-3 fps lik bir fark oluyor bunun bir çözümü var mıdır ? ?
Monitörün çözünürlüğü nedir ?

Son mesajlar