100TL'ye kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Telefonda ve bilgisayarda kullanmak için kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum. Şu an 100TL bütçem var bu bütçeye alınabilecek bir kulaklık var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

alpotter

Profesör
90TL civarlarında JBL C100SI satılıyordu. Kullanıcı deneyimlerini inceledikten sonra almaya karar vermiştim ama vazgeçip TWS kulaklık aldım.
Şuan 70TL civarlarında ama bu fiyatlarda daha iyisi var mı bilmiyorum, o zamanlar en iyisi buydu.
Düşünülebilir bence.

90TL civarlarında JBL C100SI satılıyordu. Kullanıcı deneyimlerini inceledikten sonra almaya karar vermiştim ama vazgeçip TWS kulaklık aldım.
Şuan 70TL civarlarında ama bu fiyatlarda daha iyisi var mı bilmiyorum, o zamanlar en iyisi buydu.
Düşünülebilir bence.
Evet tam da onu diyecektim. Kablolu kulakiçi mikrofonlu kulaklık. Markası da JBL. Alınır bence.

Telefonda ve bilgisayarda kullanmak için kulakiçi kulaklık almayı düşünüyorum. Şu an 100TL bütçem var bu bütçeye alınabilecek bir kulaklık var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
JBL Alın. Benim 150 tl ye almıştım ama sağolsun kardeşim kırdı. Üstüne 50 tl koyarsanız daha güzel ses geçirmeyen kulaklıklar var. Ama arkadaşların dediğide güzel .

JBL C100SI ve JBL T110 buldum bende araştırmalarım sonucu ve sizde bunları önermişsiniz. İkisi arasından hangisinin alınması daha mantıklı olur?

SDN Son Haberler

Son mesajlar