10000TL'ye kadar telefon tavsiyesi verebilir misiniz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

10000 tl bandında telefon arıyom. şu özellikler lazım
kamerası iyi ceksin
güzel olsun
insta, face, twitter kasmadan açsın
fazla foto tutsun
interneti iyi olsun
zumu iyi olsun
fazla internet yemesin

Eyvallah yarın vatana gidip dediğiniz telefona bakacağım. Telefonun bir sürü modeli çıktı, adam her hafta telefon çıkartıyor, insan hangisini alacağını şaşıyor.

Son düzenleyen moderatör:
Samsunglar 1 sene sonra yavaşlıyor diyolar heryerde. Buda yavaşlarmı? aldıktan sonra uzun süre kullanmak istiyorum.
Yavaşlama işi doğru ama S, note serisi için geçerli değil üst düzey bir cihaz alırsanız o uzun süre gidecektir orta düzey alırsanız değiştirsin diye yavaşlatılıyor ama 10k bütçeye Samsung almam ya Apple yada Apple başka seçenek yok.

Tommy Vercetti

Profesör
Eskiden bende böyle düşünüyordum ama şimdi bence Samsung'da üst segment de iyi telefonlar yapıyor.
Ya hocam şimdi şöyle bir durum var. Aynı özellikleri belki yarı fiyatına yada daha azına çinli markalar verebiliyorlar. Kullanılan sistem android. Onlarca markanın binlerce modelinde var. Bu gün s20 ye alternatif daha uygun fiyata bir sürü cihaz var. Üstelik bunların bir üst modeli çıktığında hemen gözden düşüyorlar. Kutudan çıktığı sürümün üstüne en fazla iki sürüm alıyorlar. Malzeme kaliteleri hep iPhone un gerisinde oluyor, satarken çok değer kaybediyor vs vs. Ama iPhone lara baktığımızda iOS kullanıyorlar ve bu yazılım tek bir markanın modellerinde var. Ve şu anda tedavülde olan, 5s ten itibaren sayarsak 8 10 tane iPhone modeli var. Ve atıyorum Xs yerine daha uygun fiyata aynı özellikleri alabileceğiniz başka bir iOS cihaz yok. Xs te ki özellikleri istiyorsanız Xs almalısınız. Bu tip şeyler iPhone u daha değerli yapıyor, daha fazla para verilebilir yapıyor.

10000 tl bandında telefon arıyom. şu özellikler lazım
kamerası iyi ceksin
güzel olsun
insta, face, twitter kasmadan açsın
fazla foto tutsun
interneti iyi olsun
zumu iyi olsun
fazla internet yemesin
10000 lira bandında önereceğim 4 cihaz var,bunlar: 1-İphone 11pro 2-İphone Xs Max 3-Huawei Mate 20 Pro 4-Samsung Note 10 plus (Snapdragon 855li) bu cihazlardan hangisini alırsan al seni fazlası ile memnun edicektir.

KaanCK

Profesör
La İphone XR okadar yetmiyormuş adam az kaldı kazıklancakmış :D
11 Pro eğer başka bir şey istersen Oneplus 7T Pro al 6000tl cebinde kalsın Samsung'a 10000₺ verilmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış mı görüyorum yoksa 10000₺'ye iPhone XR mı önerilmiş :D :D :D
Benim hatam, affedin :D

stat counter